ارسال پیام کوتاه به 2735 درایور

[ad_1]

به گزارش گروه اجتماعی دانشو ، سرهنگ سید ابوالفضل موسوی پور معاون پلیس تهران بزرگ گفت: جاده های بزرگتر تهران مسئولیت این کار را بر عهده دارند و تحت نظارت مستقیم رئیس این مرکز به کار خود ادامه می دهند.

وی اظهار داشت: قانونگذار سرعت را به سه قسمت تقسیم كرده است كه یك قسمت آن با سرعتی بیش از 30 كیلومتر بیش از حد مجاز ، قسمت دیگر 30 كیلومتر تا 50 كیلومتری بیش از حد مجاز است و قسمت سوم آن است سرعت بیش از 50 کیلومتر در ساعت است. ایستگاه پایش سرعت پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ سرعتهای بالاتر از 50 کیلومتر در ساعت را کنترل و کنترل می کند.

سرهنگ موسوی پور گفت: دوربین ها سرعت هایی را که در شب ثبت می شوند ضبط می کنند ، روز بعد همکاران من این سرعت ها را کنترل می کنند و از طریق سیستم های موجود در اختیار دارندگان سرعت بیش از 50 کیلومتر بالاتر از سرعت تعیین شده را ثبت می کنند. .

وی گفت: برای اولین بار و دوم ، این راهی برای حضور رانندگان متخلف در پلیس است و ما در مورد توجیه ، آموزش ، اجرای قانون و پرداخت جرایم بحث می کنیم. اگر این تخلفات به بار سوم برسد ، مطابق ماده 618 از قانون مجازات اسلامی ، این تخلف برای بی نظمی در نظر گرفته شده است. “پرونده به دادگستری ارجاع می شود.

وی افزود: پیامک در سه ماهه امسال برای 2735 راننده ارسال شده و امیدواریم با رعایت قانون و کاهش سرعت رانندگان شاهد تصادفات ناگوار در جاده های تهران نباشیم.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید