استراحت دو برابر از Expressbank! | marja.az

[ad_1]

سال نو برای دارندگان کارت های پلاستیکی Expressbank تعطیلات دوتایی است. زیرا با خریدهای روزمره با کارتهای پرداخت Expressbank ، هر دو مقداری از پول خود را پس می گیرند و به عنوان یک شرکت کننده در قرعه کشی فرصتی برای برنده شدن جوایز ارزشمند می یابند.

طبق شرایط قرعه کشی سال نو ، کلیه مشتریانی که با کارت های Expressbankbank پلاستیکی حداقل 20 AZN و بیشتر بدون پرداخت نقدی از طریق پایانه های POS در داخل کشور پرداخت می کنند ، در هر بار خرید 1 فرصت برای برنده شدن هدیه دارند. این تبلیغات شامل پرداخت های غیر نقدی است که از 6 دسامبر 2016 تا 6 ژانویه 2017 در همه مراکز خرید انجام می شود.

صندوق جایزه شامل 3 تلفن هوشمند و 1 تبلت است. بنابراین مشتریان برای 2 Samsung Galaxy Note Edge ، 1 Samsung Galaxy S5 mini و 1 Samsung Galaxy Tab 4 با هم رقابت می کنند.

لازم به ذکر است که تحت پروژه ExpressClub تحت شعار “هزینه های خود را به درآمد تبدیل کنید” ، کلیه دارندگان کارت Expressbank هنگام خرید از طریق پایانه های داخلی POS ، بخشی از پول خود را (Cashback) پس می گیرند. مشتریان هم این وجوه را نقد می کنند و هم با خرید مجدد از طریق پایانه های POS هزینه های بعدی خود را به درآمد تبدیل می کنند.

شبکه خدمات Expressbank از 16 شعبه تشکیل شده است. 10 مورد از آنها در باکو و سومگیت و 6 مورد در گنجا ، مینگاچوویر ، باردا ، گوسار ، خاچماز و شیروان واقع شده اند. این بانک حدود 80 دستگاه خودپرداز ، حدود 6000 ترمینال POS و بیش از 500 ترمینال پرداخت ExpressPay در سراسر کشور دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات بانکی با مرکز اطلاعات 132 تماس بگیرید. www.expressbank.az وب سایت یا صفحه رسمی بانک در فیس بوک www.facebook.com/Expressbank با ورود به سیستم می توان به دست آورد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید