باروگو نامه تشکرآمیز را از سوارانی که در دستگیری وسایل نقلیه مستی کمک کردند ، به دست می دهد

[ad_1]

کیم جونگ سئوپ در دستگیری وسایل نقلیه مست کمک می کند … ایستگاه پلیس چونگجو هونگدئوک جایزه دریافت کرد

کیم یونگ-سئوپ رایدر (سمت چپ) و جئونگ-جو گاکیونگ رئیس گیاه ، جئونگجو وون-گیو ، که یک نامه تشکر از بارو دریافت کرد
<바로고로부터 감사장을 받은 김용섭 라이더(왼쪽)와 정원규 청주 가경 허브장>

در تاریخ 2 ، استارت آپ Barogo (نماینده Taekwon Lee) ، که از یک فاصله نزدیک از یک فناوری اطلاعات فناوری اطلاعات (IT) استفاده می کند ، در تاریخ 2 اعلام کرد که دیپلم و جایزه را به سوار کیم یونگ-سئوپ ، Hub Gagyeong در Cheongju ارائه می دهد. ، که به دستگیری وسایل نقلیه مست کمک کرد.

سوار کیم یونگ-سئوپ اتومبیلی را دید که حتی در هنگام تغییر سیگنال در وسط تقاطع در بوکدا-دونگ ، هونگدوگ-گو ، چونگجو-سی ، استارت نمی خورد. وقتی نزدیک شدم و داخل ماشین را چک کردم ، راننده را پیدا کردم که خوابیده بود و بلافاصله با پلیس تماس گرفتم. در این روند ، راننده فرار کرد و کیم با آگاهی پلیس از مکان فعلی خود هنگام تعقیب با موتورسیکلت ، در دستگیری وسایل نقلیه مست کمک کرد.

اداره پلیس چونگجو هونگدئوک به سوار کیم یونگ سئوپ اشاره کرد ، که کارهای خوبی برای جامعه محلی انجام داد.

سوارکار کیم یونگ سئوپ گفت: “رانندگی با الکل می تواند منجر به تصادفات ثانویه شود ، بنابراین ما برای جلوگیری از حوادث بزرگ وارد عمل شدیم.”

یک مقام باروگو گفت: “من از سوار کیم یونگ-سئوپ برای جلوگیری از حوادث بزرگ در منطقه سپاسگزارم” و گفت: “من به سوارکاری که در صندلی های خود بی سر و صدا کار می کنند احترام می گذارم و نقش محافظان محلی را در سراسر کشور به عهده می گیرم. “

باروگو داستان سواران و مراکز انجام کارهای خوب در سراسر کشور را کشف و اطلاع داد و سال گذشته یک نامه تشکر به سواران و مراکزی که در مجموع هشت کار خوب داشتند تحویل داد.

باروگو نامه تشکرآمیز را از سوارانی که در دستگیری وسایل نقلیه مستی کمک کردند ، به دست می دهد

خبرنگار جونگی لی [email protected][ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید