بازخوانی وعده های دولت سیزدهم ارائه شده در حوزه اجتماعی / از مبارزه با رانت و فساد جوانترین وزیر پیشنهادی تا وعده پایان واکسیناسیون

[ad_1]

به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو ، فرزانه فراهانی ، وزیران معرفی شده از سوی رئیس دولت سیزدهم در چند روز گذشته در مجلس نماینده گری کرده اند و هریک با توجه به توانایی های خود موضع دفاعی گرفته اند. و برنامه ای ارائه کرد

یکی به قانونگذاران و عموم مردم وعده می دهد که فساد را از سیستم های فرعی وزارتخانه که به جایگاه وی در این وزارتخانه متکی است ، ریشه کن کنند ، و دیگری وعده می دهد که واکسیناسیون عموم مردم در کشور تا پایان فوریه سال جاری در مقابل چشم انداز نهایی شود. دوربین و چشم

هر یک از وزارتخانه های پیشنهادی دارای موافقان و مخالفانی بودند و تا آنجا که می توانستند ، با ارائه یک برنامه مشخص و البته عملی ، سعی کردند از نظر مخالفان حمایت کرده و در صورت موفقیت ، از اعضای مجلس شورای اسلامی ، وزارتخانه آنها

حجت الله عبدالملکی جوانترین وزیر پیشنهادی حجت الاسلام و المسلمین است.

شغل عبدالمالکی در سنت استخدام و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) است و حامیان می گویند که وی تا کنون در این زمینه موفق بوده و هزاران شغل مستقیم ایجاد کرده و دائماً از طریق کارشناسان کمیته امداد بر آنها نظارت داشته است.

من پشت سر مسئله ریشه کنی فساد از سیستم های این سیستم ایستاده ام و از حمایت رئیس جمهور برخوردار هستم. ” این جملات قسمت کوتاهی از اظهارات جوانترین وزیر ممکن از دولت سیزدهم است که واکنش های متفاوتی از سوی اعضای مجلس مشورتی اسلام را برانگیخت.

عبدالملکی با استدلال اینکه کارفرمایان ، کارگران و دولت باید از حقوق عادلانه برخوردار باشند وعده داد که به سه جانبه گرایی در زمینه کار دست خواهد یافت و فساد ، فاضلاب ، سرمایه و حکمرانی اولین گام های وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی خواهد بود.

به گفته عبدالملکی ، تولید و اشتغال در زمینه کشاورزی ، صنعت ، ساختمان ، فناوری اطلاعات و ارتباطات ، گردشگری ، مراقبت های بهداشتی ، آموزشی شکل می گیرد ، اما او همچنین برنامه اشتغال کشور را در دبیرخانه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی اجرا می کند. به او با فرماندهی حجت الاسلام رئیسی را دنبال می کند.

موضوع برابری در خدمات بهداشتی و درمانی ، به ویژه در مناطق نیازمند و کم درآمد ، و ارائه خدمات بیمه مناسب و مقرون به صرفه در قالب تامین اجتماعی و بازنشستگی ، وعده دیگری است که عبدالملکی در وزارتخانه می نشیند.

از کاهش هزینه درمان گرفته تا دور زدن عروق کرونر

بهرام عین الهی ، وزیر پیشنهادی وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی نیز وعده پایان واکسیناسیون عمومی مردم را داد و معتقد است: سلامت مردم خط قرمز او و کارکنان این وزارتخانه خواهد بود.

عین الهی وعده داده است که برای مهار بیماری کرونر قلب کار می کند و معتقد است که درصد زیادی از مردم با دریافت واکسن های رایج بهتر در برابر Quid 19 محافظت می شوند.

حجت الاسلام رئیسی ، وزیر پیشنهادی بهداشت ، موضوع کاهش هزینه های پرداختی افراد برای موارد پزشکی در نظام سلامت را وعده دیگری دانست که در صورت کسب رای نهایی از اعضای شورای امنیت ، تا آنجا که می تواند تلاش خواهد کرد. شورای مشورتی اسلامی مجمع.

ارائه خدمات پزشکی رایگان به زوج های نابارور ، بهبود شرایط بیمه تکمیلی و مواردی از این قبیل دیگر وعده های بهرام عین الهی است ، مشروط بر این که وی به عنوان وزیر در وزارت بهداشت منصوب شود.

ایجاد روابط سازنده بین دولت و مجلس با وزارت دادگستری!

ایجاد سازوکار مناسب برای رسیدگی به شکایات عمومی علیه برخی از نهادها یکی از وعده های امیرحسین رحیمی ، وزیر دادگستری است.

ایجاد و برقراری روابط دوستانه و سازنده بین مجلس و دولت با وزارت دادگستری و در جهت رفع مشکلات جامعه پیش بینی می شود که شرایط زندگی کنونی مردم بهتر از قبل شود.

با وجود وعده های متعدد و امیدوار کننده از سوی وزرای پیشنهادی دولت حجت الاسلام و المسلمین در جلسات بررسی انتخاب این افراد ، انتظار می رود که پس از تشکیل کابینه جدید ، مشکلات زندگی و رفاه حل خواهد شد بهبود خواهد یافت حاکم باش

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید