بستری شدن 7400 بیمار کرونر در “استان تهران”

[ad_1]

به گزارش گروه اجتماعی دانشو ، انوشیروان محسنی بندپی ، فرماندار تهران با بیان اینکه متأسفانه در چند روز گذشته در استان تهران شاهد افزایش تعداد بیماران سرپایی و بستری و همچنین مرگ بوده ایم اظهار داشت: در حال حاضر 7،400 بیمار در بیمارستانهای تهران بستری هستند بنابراین همکاری مردم همانند قلههای قبلی در مدیریت این بیماری نقش موثری خواهد داشت.

وی ادامه داد: متوسط ​​انطباق با پروتکل ها در استان تهران از میانگین کشوری بیشتر است اما به دلیل تراکم زیاد و افزایش مسافران مترو و اتوبوس ، شاهد افزایش فرکانس به ویژه دلتا ویروس کرونا هستیم. “

فرماندار تهران گفت: مقرر شده است با همکاری اصناف در شرایط سرخ استان تهران مشاغل گروه هایی که ممنوع هستند بیشتر مورد رصد قرار گیرد تا با تقویت سالن ها و رستوران ها همکاری اتحادیه های کارگری و سینماها. تا شرایط مدیریت و کنترل بهتری فراهم شود.

محسنی بندپی در خصوص تهیه واکسن گفت: 81 مرکز جمعی مشغول به کار هستند و اقدامات لازم در نمایشگاه بین المللی برای اختصاص غرفه های تزریق واکسن انجام شده است.

وی افزود: 15 تیم بازرسی مشترک بین اتحادیه ها و دادسرا به عنوان تیم بازرسی برای مشارکت در نظارت بر اجرای پروتکل ها تشکیل شد. همچنین توصیه هایی در مورد جبران خسارات صنفی به ستاد ملی ارائه می شود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید