بستری شدن 7400 بیمار کرونر در “استان تهران”به گزارش گروه اجتماعی دانشو ، انوشیروان محسنی بندپی ، فرماندار تهران با بیان اینکه متأسفانه در چند روز گذشته در استان تهران شاهد افزایش تعداد بیماران سرپایی و بستری و همچنین مرگ بوده ایم اظهار داشت: در حال حاضر 7،400 بیمار در بیمارستانهای تهران بستری هستند بنابراین همکاری مردم همانند قلههای قبلی در مدیریت این بیماری نقش موثری خواهد داشت.

وی ادامه داد: متوسط ​​انطباق با پروتکل ها در استان تهران از میانگین کشوری بیشتر است اما به دلیل تراکم زیاد و افزایش مسافران مترو و اتوبوس ، شاهد افزایش فرکانس به ویژه دلتا ویروس کرونا هستیم. “

فرماندار تهران گفت: مقرر شده است با همکاری اصناف در شرایط سرخ استان تهران مشاغل گروه هایی که ممنوع هستند بیشتر مورد رصد قرار گیرد تا با تقویت سالن ها و رستوران ها همکاری اتحادیه های کارگری و سینماها. تا شرایط مدیریت و کنترل بهتری فراهم شود.

محسنی بندپی در خصوص تهیه واکسن گفت: 81 مرکز جمعی مشغول به کار هستند و اقدامات لازم در نمایشگاه بین المللی برای اختصاص غرفه های تزریق واکسن انجام شده است.

وی افزود: 15 تیم بازرسی مشترک بین اتحادیه ها و دادسرا به عنوان تیم بازرسی برای مشارکت در نظارت بر اجرای پروتکل ها تشکیل شد. همچنین توصیه هایی در مورد جبران خسارات صنفی به ستاد ملی ارائه می شود.

دیدگاهتان را بنویسید