بلیط های الکترونیکی در Hesab.az و ticketbox.az بارکد می شوند!

[ad_1]

GoldenPay که به عنوان اولین شرکت در کشور برای معرفی سیستم پرداخت آنلاین به مخاطبان گسترده شناخته می شود ، برای راه اندازی بلیط های الکترونیکی با بارکد با Ticketbox.az همکاری کرده است. طرفداران کنسرت ها این ابتکار را می پسندند. دوره انتظار در صف های باکس آفیس با ساعتها خرید بلیط برای کنسرت برخی از نوازندگان خارجی و محلی در آذربایجان ، هیجان دریافت بلیط از بخش مورد نظر به پایان رسیده است.

اکنون تهیه بلیط برای کنسرت های سازمان یافته توسط ticketbox.az بدون مراجعه به جایی بسیار آسان است. شما می توانید با وارد کردن زیر بخش بلیط در قسمت پرداخت های ثبت نشده از درگاه پرداخت آنلاین www.hesab.az ، بلیط های الکترونیکی را با بارکد سفارش دهید و بخش و مکان مورد نظر را برای کنسرت مورد نظر انتخاب کنید. تمام اطلاعات مربوط به کنسرت در اینجا پخش می شود. اطلاعات مربوط به هر کنسرت ، مانند بخش ، مکان های مربوطه ، قیمت این مکان ها ، بلیط های فروخته شده و غیره با جزئیات کامل نمایش داده می شود بلیط ها بصورت الکترونیکی و به صورت بارکد ارائه می شوند. یعنی نیازی به تحویل بلیط از کشورهای ثالث و پرداخت نقدی نیست. پس از سفارش بلیط ، پرداخت آنلاین انجام می شود ، بلیط الکترونیکی که در صفحه ظاهر می شود ، به ایمیلی که مشتری استفاده کرده ارسال می شود و در صورت درخواست چاپ می شود. توجه داشته باشید که از طریق درگاه Tickbox.az می توانید از همین سرویس استفاده کنید.

لازم به ذکر است که GoldenPay دارای سیستم پرداخت آنلاین مجاز برای سیستم های پرداخت بین المللی مانند Visa و MasterCard است. علاوه بر این ، GoldenPay رمزگذاری اطلاعات مربوط به پرداخت را با استفاده از Geo Trust برای رمزگذاری سفارشی فراهم می کند. این اجازه می دهد تا صدها سرویس به این سیستم متصل شوند و میلیون ها AZN پرداخت آنلاین از زمان تاسیس آن انجام دهند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید