بنیاد مستضعفین آماده سرمایه گذاری در تولید واکسن تاج و واردات سرم است

[ad_1]

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، سید پرویز فتاح در حاشیه جلسه شورای فرماندهی تاج در کلانشهر تهران ، با اشاره به فعالیت بنیاد مستضعفان برای حمایت از ستاد ملی تاج و مبارزه با شیوع ، گفت: بنیاد مستضعفان اعلام کرد آمادگی خود برای مقابله با این بیماری و در روزهای اول ، تجهیز 24 دستگاه آمبولانس ، در اختیار وزارت بهداشت قرار گرفت و اخیراً با تجهیزات 30 آمبولانس دیگر ، این خودروها به وزارت بهداشت تحویل داده می شود.

رئیس بنیاد مستضعفان با اشاره به اسکان کادر پزشکی درگیر در تاجگذاری ، در هتل ها و اماکن بنیاد مستضعفان و همچنین تامین اکسیژن در خانه ها و بیمارستان ها در ماه های اخیر ، افزود: ما سرمایه گذاری در تولید واکسن برای تسریع واکسیناسیون انسان و همچنین انجام اقدامات حمایتی هنگام بحث در مورد واردات سرم به کشور.

وی تأکید کرد: علاوه بر این موارد ، به منظور سرعت بخشیدن به عملیات واکسیناسیون گروه های هدف ، پیشنهاد کرده ایم از ظرفیت مکانهای وسیع موجود در اختیار بنیاد مستضعفان استفاده کرده و مکانهای مناسب را در اختیار آنها قرار دهیم. برای واکسیناسیون به گفته وزارت بهداشت. “گرفته شود.

رئیس بنیاد مستضعفان با اشاره به قربانیان مدافعان سلامت تاکید کرد که برای کنترل تاج در تهیه واکسن های داخلی و خارجی باید متمرکزتر عمل کنیم ، گفت: نیاز داریم.

فتح در پایان گفت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا در کشور ، بنیاد نیازمندان 2500 میلیارد تومان به طور غیرمستقیم برای مبارزه با این بیماری اختصاص داده است و ما 200 میلیارد تومان به طور مستقیم برای تجهیز بیمارستان ها به مراقبت های بهداشتی اختصاص داده ایم. سیستم.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید