به رئیس جمهور Azercell اعطا شده است marja.az

[ad_1]

وحید مرسالیف دیپلم کمیته ملی پارالمپیک رئیس هیئت مدیره Azercell Telecom LLC وحید مرسالیف معاون وزیر کار و حمایت اجتماعی جمهوری آذربایجان ، ایلگار رحیموف رئیس کمیته ملی پارالمپیک آذربایجان و معاون اول کمیته ملی پارالمپیک آذربایجان را اهدا کرد با رئیس ناتیگ گاسیموف ملاقات کرد ، در مورد کارهای انجام شده در زمینه همکاری دو جانبه و وظایف پیش رو بحث و تبادل نظر شد.

طی این جلسه به وحید مرسالیف ، رئیس Azercell Telecom LLC ، به دلیل خدمات در توسعه جنبش پارالمپیک در جمهوری آذربایجان و به مناسبت بیستمین سالگرد کمیته ملی پارالمپیک ، دیپلم کمیته ملی پارالمپیک اهدا شد. وحید مرسالیف از سال 2015 به عنوان رئیس Azercell Telecom LLC منصوب شده است. وی عضو انجمن وکلای بین المللی و دکتر آکادمی بین المللی انرژی بوم گردی است.

لازم به ذکر است که کمیته پارالمپیک کودکان برای اولین بار در جهان در سال 2013 در آذربایجان تأسیس شد. از سال 2014 ، Azercell Telecom LLC از توسعه کمیته پشتیبانی کرده است. در نتیجه این حمایت ، کمیته در حال حاضر بیش از شصت کودک معلول را در شش ورزش شامل می شود. آنها این فرصت را دارند که به ورزش بپردازند و نماینده آذربایجان در مسابقات مختلف بین المللی باشند. هدف اصلی از تأسیس این کمیته حمایت از ادغام کودکان معلول در جامعه از طریق توانبخشی و توانبخشی و همچنین آموزش ورزشکاران ذخیره است. برای اولین بار در بلغارستان ، بازی های ورزشی پارالمپیک کودکان I و II با حمایت Azercell در بلغارستان برگزار شد.

Azercell که 20 سال است در آذربایجان برای حمایت از کودکان بی سرپرست و کودکان مبتلا به مشکلات مختلف ، محافظت از سلامتی آنها ، ارائه آموزش با کیفیت و داشتن یک سبک زندگی سالم فعالیت می کند ، از فعالیت های کمیته پارالمپیک کودکان حمایت می کند و ادغام نوجوانان در جامعه و ورزش

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید