بوئینگ با مشوق های مالیاتی پرواز می کند

[ad_1]

بوئینگ ، مورد حمایت ترین شرکت دولتی در ایالات متحده ، به دلیل انگیزه های ثبت شده ، تقریباً هیچ گونه پرداخت مالیات مشاهده نکرده است.

به گفته مارجا ، کارشناسان بر این باورند که مشوق های مالی که به شرکت های بزرگ اعطا می شود ، بیشتر از ضرر برای اقتصاد ضرر دارد.

آخرین تصمیم سازمان تجارت جهانی (WTO) در مورد مشوق های مالیاتی علیه غول هواپیمایی بوئینگ آمریکا جنجال را دوباره زنده کرد.

WTO که تحقیق در مورد شکایت اتحادیه اروپا (اتحادیه اروپا) را آغاز کرده است ، حکم داد که 8.7 میلیارد دلار تخفیف مالیاتی بوئینگ در غرب ایالات متحده در روزهای اخیر منجر به رقابت ناعادلانه شده است.

سازمانی که خواهان لغو معافیت مالیاتی 90 روزه است هنوز هم ممکن است دشوار باشد ، اما می تواند منجر به از بین رفتن عنوان بوئینگ به عنوان پشتیبانی شده ترین شرکت در ایالات متحده در آینده شود.

به گفته Good Jobs First ، یک سازمان غیردولتی که به تبلیغ و اعطای وام به دولت های محلی و فدرال در ایالات متحده می پردازد ، بوئینگ با استفاده از 702 تخفیف مالیاتی فدرال و 293 محلی در 15 سال گذشته ، با حمایت دولت ترین کشور در این کشور است.

در کل 14.3 میلیارد دلار ، 12 میلیارد دلار توسط ایالت واشنگتن تأمین می شود. استانهایی مانند کارولینای جنوبی ، میسوری ، آلاباما و اوکلاهما نیز تخفیف های مالیاتی قابل توجهی را برای غول هواپیمایی فراهم می کنند.

بر اساس گزارش تحقیقاتی Citizens for Justice مالیات ، بوئینگ بیش از یک دهه است که به لطف مشوق های مالیاتی ، یک پنی مالیات استانی پرداخت نکرده است.

علاوه بر این ، به نظر می رسد که این شرکت سالانه میلیاردها دلار حراج دریافت می کند و چندین سال است که هیچ مالیاتی به دولت فدرال پرداخت نمی کند. طبق تجزیه و تحلیل موسسه سیاست مالیاتی و اقتصادی مستقر در واشنگتن ، این شرکت از شکاف های موجود در کد مالیات آگاه است.

در ایالات متحده ، نرخ مالیات سازمانی برای شرکت ها 35٪ است. بنابراین ، شرکتی با متوسط ​​سود سالانه حدود 4.5 میلیارد دلار از میزان مالیات سالانه ای که معمولاً باید به طور تقریبی پرداخت کند بیشتر است.

در مقابل ، بوئینگ ادعا می کند که به دلیل معافیت های مالیاتی ، تخفیف ها و خلا loهای قانونی که دریافت می کند ، به استانها یا دولت فدرال مالیات نمی دهد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید