تنها پروژه ممتاز مینگاچوویر برای تسویه حساب آماده است

[ad_1]

ساکنان ساختمان درجه یک مسکونی Park Residence ، ساخته شده توسط AS Group Investment ، یکی از برجسته ترین پیمانکاران ساخت و ساز در آذربایجان ، در حال حاضر بازسازی در آپارتمان های خود را در Mingachevir آغاز کرده اند.

تمام جزئیات این پروژه ، از جمله سبک معماری ، مکان ، زیرساخت ، اندازه و چیدمان آپارتمان ها ، بر اساس الزامات استاندارد های درجه یک است.

یکی از الزامات مهم استاندارد برتر ، سبک معماری منحصر به فرد است. سبک معماری نئوکلاسیک و نمای سفید آن که توسط اکثر خریداران خانه های درجه یک خارج از کشور ترجیح داده می شود ، بر عظمت پارک اقامت تأکید دارد.

به لطف موقعیت پارک رزیدنس در مرکز مینگاچوویر ، در تقاطع خیابان های اسلام زاده و فوزولی ، آپارتمان ها چشم انداز زیبایی از رودخانه کورا ، پارک و شهر دارند. قرار گرفتن ساختمان مسکونی درجه یک در مرکز پارک ، تنها 50 متری بلوار ، فرصت های زیادی را برای ساکنان فراهم می کند تا اوقات فراغت خود را آزادانه سپری کنند.

آنچه پارک اقامتگاه را از سایر پروژه های ساخته شده در مینگاچویر متمایز می کند ، تنها سبک معماری منحصر به فرد ، نمای زیبا از آپارتمان ها و موقعیت مناسب آن نیست. ساختمان مسکونی برتر با مفهوم “همه خدمات در یک مرحله” ساخته شده است. به عنوان یک نتیجه منطقی ، همه شرایط راحتی مردم ایجاد شده است. امکانات تجاری و اجتماعی در دو طبقه اول ساختمان واقع شده و پارکینگ زیرزمینی در دسترس ساکنان قرار خواهد گرفت.

یکی دیگر از الزامات استاندارد برتر آپارتمانهای بزرگ و بلند است. به هر حال ، شخصی که ساختمانی را در مرکز خود انتخاب می کند ، با سبک معماری منحصر به فرد و زیرساخت های غنی ، قطعاً دوست دارد در یک آپارتمان بزرگ با سقف های بلند زندگی کند. پارک اقامت نیز این درخواست را در نظر می گیرد. ارتفاع سقف در آپارتمان ها 3.30 متر است. مساحت آپارتمانهای 1 اتاقه 61 متر ، آپارتمانهای 2 اتاقه: 96 متر ، آپارتمانهای 3 اتاقه 116-129 متر است. با تشکر از برنامه ریزی رایگان ، می توان هر رویایی را در فضای داخلی این آپارتمانهای بزرگ تحقق بخشید.

پارک رزیدنس با شرایط بسیار مطلوبی استانداردهای زندگی درجه یک را به ساکنان خود ارائه می دهد. کسانی که سبک زندگی درجه یک را ترجیح می دهند می توانند این آپارتمان ها را با وام 2 ساله داخلی بدون بهره دریافت کنند. حداقل پیش پرداخت 20٪ است ، مابقی قیمت آپارتمان به 24 ماه تقسیم می شود. با توجه به اینکه چنین پروژه ای در بازار املاک و مستغلات در مینگاچوویر وجود ندارد ، این پیشنهاد به ویژه جذاب است. بنابراین از این شرایط استفاده کنید و در Park Residence زندگی کنید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید