خانه های تشییع جنازه ناشی از روزهای بارانی معمولی کرونا / 40 درصد کشته شدگان کوئید 19 به شهرهای دیگر ارسال شدند

[ad_1]

اجساد جنازه در نتیجه بی احتیاطی مردم در روزهای تاریک تاج / 40 درصد از کشته شدگان از تاج به شهرهای دیگر فرستاده می شوندبه گزارش خبرنگار گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو ، فرزانه فراهانی-ایران امروز یکی از سخت ترین شرایط را برای گسترش بیماری عروق کرونر قلب تجربه می کند و بسیاری از مردم همچنان بر رعایت نکردن پروتکل های بهداشتی و ماندن در خانه اصرار دارند. به

برخی با بستن چمدان ها و سفر در جاده های کشور با بیماری کشنده کرونا شوخی می کنند ، در حالی که برخی دیگر مراسم را بدون رعایت دستورالعمل های بهداشتی انجام می دهند.

سردخانه های بسیاری از صومعه های کشور مملو از اجساد کسانی است که هر کدام به یک خانواده امیدوار بودند و اکنون به دلیل مرگ مهر مرگ را بر خود دارند. ویروس کرونا او با نام آنها ایستاده و دفتر آنها سرانجام با ناباوری با یک ویروس به ظاهر کوچک اما قدرتمند بسته می شود.

تعدادی از افراد مسن که با وجود سن بالا و خطر بالای بیماری عروق کرونر قلب ، با رعایت دستورالعمل های بهداشتی و ماندن در خانه ، هنوز در سلامت کامل به سر می برند و این نشان می دهد اهمیت رعایت فاصله اجتماعی و همچنین نیاز مراقب خودت باش E.

مرگ پایان شوخی های مردم با تاج است!

بسیاری از کودکان در سوگ والدین خود لباس می پوشند و رشد والدین داغدار با شیوع این بیماری ناگوار ، همانطور که فقط با مشاهده مشاهده می شود ، گیج می شود. دستورالعمل های بهداشتی و ماندن در خانه می تواند از بسیاری از این مرگ های غم انگیز و از دست دادن خانواده جلوگیری کند.

شوخی با تاج ، شوخی با زندگی افرادی است که می توانیم در روزهای هفته در روزهای بعد از تعطیلات ببینیم و بدون این که بدانیم ناقل هستیم ، می توانیم آنها را به این بیماری کشنده آلوده کرده و باعث مرگ آنها شویم.

بنرهای سیاه نشان دهید تسلیت در و دیوار خانه ها در محله های مختلف و گوش دادن به صدا قرآن این روزها یکی از غم انگیزترین لحظات زندگی ما و افرادی است که در روزهای اخیر با عادی سازی وضعیت و نادیده گرفتن هشدارها در عروسی و دورهام حضور داشت ، امروز آنها عزادار می شوند و عزادار اقوامی هستند که جانشان توسط تاج گرفته شد.

اکنون که همه دفاتر و دفاتر دولتی تعطیل شده اند ، بهترین راه برای محافظت از خود در برابر بیماری و مرگ ، ماندن در خانه و جدی گرفتن نیاز به پیروی از دستورالعمل های بهداشتی است.

به جای مردم از عدم مدیریت تاج شکایت کنید دولت دوازدهم و سرعت آهسته واکسیناسیون موضوعی است که متأسفانه بهانه ای شده تا برخی از مردم در آب گل آلود ماهیگیری کنند و برخی نیز عواقب این بازی را نادیده گرفته اند زیرا عروسک ها اسباب بازی های خود را به جهل این افراد سپرده اند.

روند آلودگی و کشتار مردم در کشور نگران کننده است!

در روزهای اخیر ، بهشت ​​زهرا یکی از سخت ترین و بحرانی ترین روزهای تهران را پشت سر گذاشت و این دشواری همچنان ادامه دارد و روزانه بیش از 200 شهروند تهرانی بر اثر بیماری کرونر قلب جان خود را از دست می دهند.

آمار مرگ و میر 19 جولای این بیماری به بیش از 600 نفر در کشور رسیده است و موجی از ترس و اندوه را در بین بسیاری از مردم ایجاد کرده است ، اما هنوز بسیاری هستند که معتقدند خطر بیماری عروق کرونر قلب برای آنها تهدیدی نیست و عاملی برای گسترش سریع این انتقال ویروس در بین انسان است.

در حال حاضر ظرفیت اکثر بیمارستان های تهران و همچنین بسیاری از شهرهای دیگر مانند مشهد؟ خوزستان و … از طرف دیگر ، تعداد بیماران در شرایط حاد بیماری رو به افزایش است و می توان با حمایت مردم تا حد زیادی این رویداد را کنترل کرد.

بسیاری از تخت های بیمارستانی مملو از افرادی است که پوشیدن ماسک برای آنها مشکل است و می گویند نیازی به سختگیری و مراقبت زیاد نیست و اکنون نفس آنها به دلیل سادگی تاج و در حال شماره گذاری است. واحد مراقبت های ویژه بیمارستان ها و مراکز درمانی پذیرفته شده اند و خانواده های آنها در انتظار بهبودی خود مستأصل و درمانده هستند.

چند برابر شدن حجم کار کارکنان حمام بهشت ​​زهرا!

سعید هال ، مدیرعامل بهشت ​​زهرا. در پایتخت ، او دو برابر شدن حجم کار کارکنان در حمام و کسانی که در مراسم تدفین این مجموعه کار می کنند را اعلام کرد.

به گفته هال ، حدود 40 درصد از کشته شدگان در تهران پس از پوشاندن و غسل شدن توسط آمبولانس های سازمان بهشت ​​زهرا (س). آنها به شهرهای دیگر کشور اعزام می شوند و با تلاش مستمر کارکنان این سازمان ، تاکنون مشکلی در انجام کار وجود نداشته است.

مدیرعامل سازمان بهشت ​​زهرا (س) روند رو به رشد اعداد در روزهای اخیر اعلام شد تاج مرد وی در تنها پناهگاه متوفی در پایتخت ، آن را نگران کننده می داند و معتقد است: اگرچه ظرفیت سردخانه این مجموعه برای استقرار متوفیان تاج دار کافی است ، اما باید راه حلی برای کنترل بیماری در حال رشد و کاهش مرگ و میر یافت.

مرگ بیش از هر زمان دیگر به همه مردم نزدیک است!

دلتا ویروس کرونا یکی از قوی ترین اشکال این بیماری کشنده است و اگر شرایط شدید کنونی نادیده گرفته و نادیده گرفته شود ، مرگ یکی یکی به ما نزدیک می شود.

متخصصان و کارشناسان پزشکی معتقدند که حتی با ساخت واکسیناسیون پایبندی کامل به پروتکل های بهداشتی و توجه به نکات مراقبتی ضروری است و این امر در بسیاری از بیماری ها در سال های اخیر صادق بوده است.

عود بیماری کرونر قلب در چین و بسیاری از کشورهای اروپایی و آمریکایی شواهد واضحی بر لزوم رعایت دستورالعمل های بهداشتی هستند و مردم نباید به این تصور غلط توجه کنند که واکسیناسیون یک حفاظت قطعی در برابر ویروس کرونا است.

دیدن تصاویر دردناک از افزایش بیماران بستری در بیمارستان و شنیدن ارقام وحشتناک کشته شدگان ، هرچقدر هم برای ما سخت باشد ، حتی در شرایط یک فرد نزدیک ، برای پرستاران و افرادی که در کرونر کار می کنند ، چندین برابر مشکل تر است. بخش بیمارستانهای مختلف ، زیرا آنها مستقیماً و پیوسته با این اخبار وحشتناک روبرو هستند.

مراقب کارهای سخت پرستاران و کادر پزشکی و قدرت درد بیماران مبتلا به بیماری عروق کرونر قلب ، ما متوجه شدت موج در این اوج بیماری عروق کرونر قلب می شویم و تنها با پیروی از توصیه های ساده می توانیم دلگرم شویم و امیدوار باشیم که دوباره عزیزان خود را ببینیم.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید