خدمات پیک آنلاین راه اندازی می شود

[ad_1]

شرکت پیک FABO EXPRESS خدمات پیک را از طریق یک سیستم آنلاین ارائه می دهد که مشکلات شرکت های بزرگ با تعداد زیادی از اقلام در زمینه حمل و نقل پستی را برطرف می کند.

مشتریان faboexpress.com با نام کاربری و گذرواژه اختصاص داده شده توسط وب سایت به حساب مشتری وارد شوید و از خدمات پیک استفاده کنید. مدل ارائه خدمات با راه حل های ابتکاری ارائه شده توسط FABO EXPRESS نوآوری در این زمینه است.

هنگامی که مشکلی برای شرکت های پیک وجود ندارد:

-بانک ها ، شرکت های دارای تعداد زیادی محموله ، هنگام استفاده از خدمات سایر شرکت های پیک ، نمی توانند بانک اطلاعاتی از محموله ها داشته باشند ، نمی توانند محموله ها را ردیابی کنند ،

-از آنجا که نامه ها نرسیده اند ، فقط وقتی شرکت پیک رسید را برگرداند ، به آنها اطلاع داده می شود. اکثر شرکت های پیک نامه را دیر تحویل می دهند ، تاریخ را خودشان ثبت می کنند و در ازای آن هزینه ای دریافت می کنند.

– به دلیل دیر رسیدن اعلان ها ، صحت تاریخ تحویل تضمین نمی شود ،

-برای داشتن یک پایگاه داده تحویل ، باید اعلان ها را یکی یکی وارد کنید. زمان زیادی برای بررسی فاکتور ماهانه صرف می شود ،

-در برخی موارد ، پیک ها نامه را بدون مراجعه به آدرس ، به جای گیرنده ، امضا می کنند و در آدرس های دشوار ، شرکت های پیک اقداماتی مانند “در خانه نیست” ، “آدرس موجود نیست” را بدون مراجعه به آدرس صادر می کنند. دلایل

شرکت پیک FABO Express به مشتریان خود راه حل های نوآورانه ارائه می دهد:

-بدون بارگیری هرگونه نرم افزار faboexpress.com کنترل آسان از پنل ایجاد شده برای وی در سایت ،

– ردیابی محموله ها و مالکیت پایگاه داده ،

– محاسبه آسان برای خلاص شدن از شر اسناد و فاکتورهای آزار دهنده ،

– دریافت اطلاعات تحویل فوری و دقیق ،

– انجام پایگاه داده و عملکرد جستجو ،

– ارائه خدمات تحویل در جمهوری آذربایجان ، ارائه مزایایی مانند تضمین اصالت امضاها و تحویل به آدرس.

اهداف اصلی مشتری FABO Express بانک ها و شرکت های شرکتی هستند که به صورت دسته جمعی ارسال می کنند. او قبلاً با همکاری با چندین موسسه مالی و جلب رضایت مشتری خود را ثابت کرده است.

سهولت استفاده ، خدمات دقیق تحویل ، حل مشکلات مشتری ، صرفه جویی در وقت و همچنین مقرون به صرفه بودن تعرفه های خدمات نسبت به شرکت های پیک سنتی از عوامل اصلی در انتخاب مشتری است. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره (012) 490-15-10 یا[email protected] می توانید از طریق ایمیل با FABO Express تماس بگیرید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید