دروازه بان تیم ملی کشورمان: “ما باید با 3 امتیاز از سفر برگردیم”

[ad_1]

“ما در مورد تیم مولداوی چیزهای زیادی می دانستیم. ما بارها با آنها ملاقات کردیم و با سبک بازی آشنا بودیم. به استثنای یک یا دو تغییر ، کارمندان تقریباً بدون تغییر هستند. “

طبق گزارش ، روشن حسینلی دروازه بان تیم ملی فوتسال آذربایجان پس از بازی گروه مقدماتی مسابقات قهرمانی اروپا که 5 بر 1 مولداوی را در خانه شکست داد ، به azfutzal.az گفت.

این دروازه بان 30 ساله گفت: سرمربی خوزه آلسیو دا سیلوا بازی های حریف با اسلواکی را آنالیز کرده است. “به طور خلاصه ، نتیجه نشان داد که چگونه حریف را آنالیز کردیم. تیم ملی مولداوی حدود 5 دقیقه سعی کرد در زمین به برتری برسد. اگرچه آنها دروازه بان را با یک بازیکن میدان جایگزین کردند ، اما فقط یک بار به گل رسیدند.

حسینلی با بیان اینکه وظیفه اصلی سرمربی گلزنی زودهنگام است گفت: آلسیو دا سیلوا گفت ما باید از قسمت های گل درست استفاده کنیم و زودتر نتیجه را پیدا کنیم. زیرا بازیکنان مولداوی توجه زیادی به خط دفاعی داشتند ، گویی برای کسب 1 امتیاز در زمین بازی بیرون رفته اند. وقتی توپ را دریافت می کردند سعی می کردند به جای پیوستن به حمله ، وقت بگیرند. بعد از به ثمر رسیدن گل ، حریف شروع به دفاع کرد. سپس بازی را کاملاً دیکته کردیم و 3 امتیاز گرفتیم.

این دروازه بان با لمس بازی برگشت گفت: “من اعتقاد ندارم آنها با تاکتیک های مختلف بازی می کنند. شاید آنها باید سعی کنند حملات خود را هنگام کنترل توپ انجام دهند. آنها می خواهند برای ادامه ادعاهای خود امتیاز کسب کنند و برای رسیدن به این مهم همه تلاش خود را می کنند. در واقع برای ما هزینه دارد. آنها در طول بازی آزاد جا باز می کنند و ما از آن استفاده خواهیم کرد. این نظر من است. البته تصمیم نهایی توسط سرمربی گرفته خواهد شد. و آنچه را که او می خواهد انجام خواهیم داد. ما باید 3 امتیاز از کیشینو را در مسیر درست رسیدن به هدف برگردانیم.

بازی مولداوی – آذربایجان در تاریخ 9 مارس برگزار می شود.



[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید