رئیس نفتچی: “ما یک تیم قدرتمند برای لیگ قهرمانان تشکیل خواهیم داد” – مصاحبه

[ad_1]

رئیس نفتچی کامران گلیف پس از بازی مرحله XXVIII لیگ برتر آذربایجان که در آن قره باغ با نتیجه 1 بر 0 شکست خورد ، به سوالات خبرنگاران پاسخ داد. “گزارش” مصاحبه را ارائه می دهد …

– نفتچی به هژمونی 7 ساله قره باغ پایان داد. چه احساسی داری؟

– شرایط مذاکره ای نیست. دیگر نیرویی برای گفتن چیزی باقی نمانده است. اما خدا را شکر من صمیمانه به همه کسانی که تیم را دوست دارند تبریک می گویم. این پیروزی کسانی است که قلبشان با نفتچی می تپد. پس از یک وقفه طولانی ما هنوز در اوج هستیم. نفتچی آخرین بار در سال 2013 عنوان قهرمانی را از آن خود کرد. من فقط از هواداران ما که 8 سال در آرزوی پیروزی هستند خداحافظی می کنم.

– شکستن سندرم قهرمانی خیلی سخت بود؟

– سطح حریف امروز ما آنقدر بالا بود که رسیدن به آن با یک قدم یا اقدام غیرممکن بود. دائماً به هدف نزدیک می شدیم. نفتچی پس از یک دوره بسیار موفق در شرایط دشواری قرار داشت. النور ممدوف ، اورهان حسین زاده ، هیئت نظارت فعلی ، مدیر ورزشی سابق ما سیهون سلطان اف و سرمربی ما فوزولی ممدوف و حتی روبرتو بوردی سهمی در پیروزی امروز دارند. البته مخصوصاً اسپانسرها و هواداران ما. وقتی می گویم نفتچی ، منظورم فقط هواداران نیست. همچنین ، قهرمانان ما – همه در باشگاه کار می کنند – در قهرمانی نقش داشتند.

– تیم شما در آخرین دقایق گل پیروزی را به ثمر رساند. قبلاً به قهرمانی اعتقاد داشتید؟

– البته ما اعتقاد داشتیم. روند بازی به گونه ای بود که هر دو تیم می توانستند یک گل به ثمر برسانند. اما امروز طرفداران نفتچی لبخند می زنند. پس سرنوشت ما این بود. روحیه و قدرت تیم مشخص بود.

– آیا سمیر عباسوف در سمت خود باقی خواهد ماند؟

– شوخی می کنی؟ البته. بزودی جلسه هیئت نظارت برگزار می شود. ما باید هم در آنجا و هم به صورت علنی گزارش دهیم. در حال حاضر به لیگ قهرمانان فکر نمی کنم. اما فردا باید آن حالت را کنار بگذاریم ، پنهان کنیم و دوباره به کار خود برگردیم.

– معلوم می شود تیم حتی به عنوان یک کادر قدرتمندتر خواهد بود؟

– می تواند باشد. لیگ قهرمانان یک تورنمنت در سطوح مختلف است. سعی خواهیم کرد تیمی قدرتمند تشکیل دهیم.

– آیا قصد دارید هژمونی “قره باغ” را در لیگ قهرمانان پایان دهید؟

– زمان نشان خواهد داد. ما قدم به قدم جلو می رویم.

– آیا این موفقیت تیم هزینه بیشتری برای اسپانسرها نخواهد داشت؟

– اسپانسرها همیشه از این باشگاه حمایت کرده اند. ما نمی توانیم بیشتر بخواهیم شما می دانید که در پایان سال گذشته یک اتفاق بزرگ رخ داد. ما سرزمین ها را از اشغال آزاد کردیم. ما در شرایط فعلی وزن اضافی نمی خواهیم. ما از سال گذشته برخی از بودجه ها را کاهش داده ایم. اما کارایی افزایش یافته است.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید