شرح شهرداری برای گورهای دسته جمعی در کرمان

[ad_1]

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، رامین امیرمدا امشب 4 اوت به خبرنگاران گفت که عملیات صومعه جدید به نام بهشت ​​کریمان به دلیل مشکلات اداری به تعویق افتاده است.

وی از افتتاح معبد جدید در این هفته خبر داد و گفت: در روزهای اخیر تا رفع مشکل ، نکاتی در حرم کنونی برای دفن مردگان مورد بررسی قرار گرفته است.

معاون شهردار کرمان گفت: در حال حاضر مشکل زمینی که برای تحویل به فرماندهی جنوب شرقی ارتش مبادله می شود برطرف شده است و طی دو روز آینده مراسم تدفین در محراب جدید آغاز می شود.

وی متوسط ​​دفن مردگان در کرمان قبل از فوران تاج را روزانه 8 تا 10 نفر عنوان کرد و افزود: در شرایط فعلی و با توجه به مرگ تاج ، متوسط ​​دفن روزانه مردگان در کرمان به حدود 20 رسیده است در حالی که دفن منظم مردگان “در حال پیش رفت.

امیر مداح دلیل آماده سازی صومعه جدید کرمان را پر کردن ظرفیت دفن در صومعه فعلی عنوان کرد و گفت: ما همه تلاش خود را کرده ایم تا به جنگل و درختان برای دفن مردگان حمله نکنیم و تا کنون هیچ درختان قطع شده اند تا مردگان را دفن کنند. “

وی ادامه داد: از سال گذشته تا امروز فضای اطراف پردیسان قائم (عج) و فضای بین درختان در مناطق سابق صومعه برای دفن مردگان استفاده شده و تمام تلاش ما به گونه ای است که فضای پردیسان قائم (عج) آسیب ندیده است. “

معاون شهردار کرمان در خصوص انتشار تصاویری با عنوان “گورهای دسته جمعی در کرمان به دلیل خراب شدن تاج ، گفت: ما این موضوع را کاملاً تکذیب می کنیم و روند دفن اموات در کرمان عادی و استاندارد است.”

امیر مداح تاکید کرد: روند دفن همه مردگان به صورت کاملا استاندارد و مطابق قوانین و دستورالعمل های موجود و با نظارت روزانه ناظران انجام می شود.

وی همچنین به تصاویر طولی دفن در تصاویر منتشر شده اشاره کرد و گفت: این به دلیل استفاده از فضای بیشتر است و مورد جدیدی وجود ندارد.

امیر مدخ خاطرنشان کرد: در روزهای اخیر منطقه جدیدی به صومعه فعلی اضافه نشده است و در محل انتشار نقاشی تعدادی از افراد در سالهای گذشته دفن شده اند و مردگان در نزدیکی آنها در روزهای اخیر

معاون شهردار کرمان گفت: روند تشییع جنازه همیشه یکسان بوده است ، ابتدا کانال حفر می شود ، سپس مسدود شده و آماده تدفین می شود و آنچه در عکس ها مشاهده می شود ، اجرای این روند است.

امیر مدخ ، با تشکر از رسانه ها برای پیگیری و اطلاع رسانی در مورد مشکلات و خطرات احتمالی ناشی از تکمیل ظرفیت صومعه فعلی ، خاطرنشان کرد: از شما متشکرم.

معاون شهردار کرمان یادآور شد: با تعامل و هماهنگی دستگاه های مختلف ، حریم جدید شهر کرمان (بهشت کریمان) با ظرفیت پنج هزار محل دفن در روزهای آینده به بهره برداری می رسد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید