فصل اسکی آغاز می شود – قیمت ها

[ad_1]

کسانی که دوست دارند فصل زمستان را به طور فعال سپری کنند می توانند از 10 دسامبر به مجموعه گردشگری توفنداگ در گابالا مراجعه کنند.

راه های جدید

این مجموعه قصد دارد بسیاری از نوآوری ها را در این فصل زمستان اجرا کند. مجموعه گردشگری توفنداگ زمستان امسال اسکی بازان را به روش های جدیدی سرگرم خواهد کرد. بنابراین ، از 10 دسامبر ، پیست اسکی P8 در دسترس اسکی بازان خواهد بود. استفاده از جاده های دیگر طی روزهای آینده انجام می شود.

کلاسهای اسکی زمستان امسال در مدرسه اسکی توفنداگ برگزار می شود.

قیمت

عابران پیاده که می خواهند هیجان فصل را تجربه کنند می توانند از طناب ها با قیمت 10 AZN و اسکی بازان با 15 AZN استفاده کنند. کسانی که مایل به اجاره تجهیزات اسکی هستند می توانند با فروشگاه اسکی Qafqaz Tufandag تماس بگیرند. اجاره تجهیزات در اینجا از 15 AZN آغاز می شود. این قیمت ها برای یک نفر است.

Chalet Steak & Wine House ، انتخاب کسانی که می خواهند از مناظر کوهستانی زیبا در ارتفاع 1920 متری از سطح دریا لذت ببرند و غذاهای خوشمزه را بچشند ، در شب سال نو درهای خود را به روی مشتریان باز می کند. رستوران ها و بارهای دیگر متعلق به هتل قفقاز توفنداغ کوه ریزورت همیشه آماده پذیرایی از مشتریان خود هستند.

لازم به ذکر است که هتل 5 ستاره قفقازی Tufandag Mountain Resort در گابالا با اتاقهای بزرگ ، لوکس ، رستوران ، مرکز آبگرم و تناسب اندام در دسترس مهمانان است. می توانید اطلاعات بیشتر و به روزرسانی درباره هتل را در صفحه فیس بوک هتل و صفحه عمومی اینستاگرام برای هتل های قفقاز دریافت کنید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید