قهرمان آذربایجان و دارنده مدال برنز مشخص شد

[ad_1]

امروز فصل 2020/2021 لیگ برتر آذربایجان خلاصه می شود.

طبق گزارش ، قهرمان و سایر برندگان پس از آخرین – XXVIII دور اعلام می شوند.

3 مسابقه اول روز همزمان شروع می شوند. این فصل با دیدار نفتچی و قره باغ به پایان می رسد که سرنوشت قهرمانی را رقم خواهد زد.

سومگیت ، مدعی مدال برنز میزبان سبیل خواهد بود. نماینده “شهر جوانان” با 36 امتیاز در مکان 4 قرار دارد. تیم مربیگری ایهان آباسوف با اختلاف دو امتیاز از مقام سوم زیرا عقب است. سبیل با 24 امتیاز هفتم است.

تاکنون تیم ها 13 بار در لیگ برتر به مصاف هم رفته اند. در 6 نفر از آنها مهمانان برنده شدند ، در 5 نفر پیروز شدند. “Sumgait” اختلاف گلها را پشت سر می گذارد – 14:12. در 6 مسابقه اخیر بین رقبا حداقل 2 گل به ثمر رسیده است. نماینده “شهر جوانان” در 4 مسابقه گذشته زمین را بدون گل ترک نکرده است.

زیرا ، دارنده مدال برنز دیگر ، در جاده به مصاف صباح می رود. در حال حاضر تیم مربیگری راشد سدیگوف با 38 امتیاز در جایگاه سوم قرار دارد. صباح با 26 امتیاز پنجم است.

زیرا در 10 بازی قبلی 3 امتیاز کسب کرده و صباح در 4 بازی 4 امتیاز کسب کرده است. “صباح” در اختلاف توپ حداقل امتیاز دارد – 13:12. زیرا در 7 بازی گذشته خود فقط یک بار باخته است. صباح در سه بازی خانگی اخیر خود پیروزی نداشته است.

زیرا برای حفظ جایگاه سوم جام های اروپا باید برنده شود. اگر عقاب ها امتیاز از دست بدهند ، تنها یک پیروزی می تواند به سومگیت کمک کند تا مدال برنز کسب کند.

در مسابقه بعدی ، کشلا ، یک بازیکن خارجی در لیگ برتر ، میزبان گابالا خواهد بود. نماینده استان با 26 امتیاز در جایگاه 6 و باشگاه سرمایه با 23 امتیاز در مکان 8 قرار دارد. این بازی از نظر روشن شدن نام مالک در مرحله آخر مهم است.

کشلا از 50 مسابقه قبلی 18 برد و گابالا 14 مسابقه برنده بوده است. تیم میزبان به وضوح از اختلاف گل عبور می کند – 65:50. هر دو تیم در 6 بازی اخیر خود در کشلا گلزنی می کنند. گابالا در 6 بازی گذشته خود فقط یک بار پیروز شده است.

سرانجام در مسابقه اصلی روز ، نفتچی به مصاف قره باغ می رود. تا آخرین دور نماینده پایتخت 56 امتیاز و باشگاه آگدم 57 امتیاز کسب می کردند. اگر گل سرسبد مجبور به کسب عنوان قهرمانی باشد ، او “اسب های قدیمی” را می کشد.

تاکنون رقبای اصلی 82 بار در مسابقات قهرمانی کشور دیدار کرده اند. قره باغ از 30 امتیاز 3 امتیاز کسب کرد و نفتچی در 22 امتیاز 22 امتیاز کسب کرد. تفاوت بین توپ ها به سبک نماینده استان است – 92:75. تیم مربی گوربان قربانوف در سه مسابقه اخیر یک گل به ثمر رسانده است. نفتچی در 3 بازی خارج از خانه شکست نخورده است.

لیگ برتر آذربایجان ، دور XXVIII

19 مه (چهارشنبه)

ساعت 18:00 “Sabail” – “Sumgayit”

داوران: رشاد احمد اف ، یاوانشیر یوسیف اف ، ایوب ابراهیم اف ، نجات اسماعیلی

قاضی بازرس: ایمانهان سلطانی

نماینده AFFA: روفتات امیروف

ASCO Arena

ساعت 18:00 صباح – زیرا

داوران: علیار آگایف ، زینال زینالوف ، آکیف امیرالی ، رئوف جباروف

قاضی بازرس: عاصیم کودیف

نماینده AFFA: آصف علی اف

بانک جمهوری آرنا

ساعت 18:00 “کشلا” – “گابالا”

داوران: روان حمزازاده ، جمیل گلیف ، رهیل رمضانوف ، فرید حاجیف

قاضی بازرس: بابک گلیف

نماینده AFFA: سیمور سلیملی

آرنا را بپرسید

ساعت 20:30. نفتچی – قره باغ

داوران: الچین ماسیف ، الشاد عبدولایف ، پروین طالبوف ، کمال اومودلو (خط ذخیره: مسلمان علی اف)

قاضی بازرس: رامیل دینیف

نماینده AFFA: ارکین حسین اف

“موج آرنا”.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید