مدل جدید هیوندای که مدتها انتظار آن را می کشید هم اکنون در آذربایجان است!

[ad_1]

شرکت هیوندای موتور با مدل دیگری در دنیای خودرو در دستور کار قرار گرفته است. هیوندای نیز با نمایندگی Grand Santa Fe ، Santa Fe و Tucson در کلاس SUV وارد کلاس SUV کلاس کوچک (کوچک) شد.

مدل جدید با نام جزایر کرت یونان و کلمه انگلیسی “creative” با نام Hyundai ix25 در بازارهای جهانی وجود دارد. هیوندای قصد دارد با این خودرو سهم قابل توجهی از بازار SUV های کوچک را بدست آورد.

کریتا با شباهت خود به مدل سانتافه از خانواده SUV هیوندای توجه ها را به خود جلب می کند. هیوندای کریتا که دارای طراحی خارجی و عناصر مدرنی است که از “برادر” خود دریافت کرده است ، از نظر تجهیزات نیز سرشار است.

فروش در آذربایجان نیز آغاز شده است

کریتای جدید هم اکنون در نمایشگاه های هیوندای به فروش می رسد. این مدل جدید که عاشق آن خواهید شد ، با 3 پیکربندی (Active، Comfort، Top) در دسترس خریداران است.

هیوندای کرتا در کارخانه این شرکت در سن پترزبورگ روسیه تولید می شود. روبل پایدار روسیه در برابر مانا به Auto-Azerbaijan در سیاست قیمت گذاری مزیت می بخشد.

برای قیمت مدل جدید اعلام شد که هیوندای کریتا با سیاست قیمت مناسب به خریداران عرضه می شود. نسخه 1.6 لیتری با قیمت 17،600 و 18،700 دلار در دسترس است در حالی که نسخه 2.0 لیتری با قیمت 23،400 دلار در دسترس است.

فعال

آسایش

قسمت بالایی

1.6 بنزین

1.6 بنزین

2.0 بنزین

17،600 دلار

18،700 دلار

23400 دلار

این بسیار بالاتر از شش طبقه است

از نظر جزئیات ، این SUV جمع و جور که 4270 میلی متر طول ، 1780 میلی متر عرض و 1622 میلی متر ارتفاع دارد ، با چرخ های استاندارد 16 اینچی (205/65-R16) به فروش می رسد. هیوندای کرتا ، اختیاری 17 اینچی (215/60) -R17 نیز در نسخه چرخدار موجود است.

شرکتی که جدیدترین سبک طراحی هیوندای را در فضای داخلی خودرو دارد. سیستم ورود و احتراق بدون کلید ، صفحه لمسی 5 اینچی ، 6 کیسه هوا با دوربین دید عقب ، ABS فعال شده با EBD ، ESC ، VSM Hill همچنین دارای تجهیزات ایمنی مانند Start Assist است.

کنسول جلوی کریتا از قلم موی یک هنرمند بیرون آمد. کنسول جلو که کاملاً زیبا و از نظر زیبایی به نظر می رسد در کلاس خود حرفه ای تر از سایر مارک های اتومبیل است.

هیوندای کریتا با 2 نوع موتور در دسترس است: 1.6 لیتر بنزین با 123 اسب بخار و 2.0 لیتر بنزین با 150 اسب بخار. مدل جدید هیوندای کرتا با گیربکس 6 سرعته اتوماتیک در بازار آذربایجان ارائه می شود.

درخواست این کلاس افزایش می یابد

به خاطر داشته باشید که بازار SUV های کوچک به سرعت در حال رشد است. هیوندای که به طور مداوم خط مدل را به روز می کند ، هرگز در این بخش معرفی نشده است. هیوندای به عنوان یک شرکت نظارت بر بازار ، با مدل کرتا وارد بخش کوچک SUV شده است. Creta جدید برای اولین بار از 21 ژوئیه سال جاری در هند به فروش می رسد. مدل جدید بعداً با نام ix25 در چین و سایر بازارها معرفی شد. انتظار می رود هیوندای بتواند “استیک” بزرگی از کراس اوور داغ “کیک” با Creta بدست آورد.

بیشتر بخوانید: http: /. az / az / creta

جزئیات:www.hyundai.az

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید