مردی که شب را در خیابان گذراند در پناهگاهی اسکان داده شد

[ad_1]

عکسهایی که شبها در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته می شوند و شب را در خیابان نزدیک حلقه پیروزی می گذرانند یوسیف امیروف وی در پناهگاه و م instسسه توانبخشی اجتماعی آژانس خدمات اجتماعی برای گروه های آسیب پذیر اسکان داده شده است.

سخنگوی آژانس گفت مراد هاشموف در صفحه فیس بوک شما به اشتراک گذاشته شده است.

لازم به ذکر است که طی دو روز گذشته 6 نفر دیگر در پناهگاه و توانبخشی اجتماعی برای گروه های آسیب پذیر آژانس خدمات اجتماعی اسکان داده شده اند. به دلیل هوای برفی و طوفانی ، این شرکت در حال حاضر در حالت تشدید شده کار می کند.

م institutionsسسات و شهروندان مربوطه لازم است اطلاعات خود را از طریق تماس با آژانس خدمات اجتماعی در شماره (012) 550 39 08 ، که در صورت بی خانمان ، بی سرپرست ، بی سرپرست ، افراد خطرناک اجتماعی روزانه و شبانه روز کار می کند ، ارائه دهند.

موسسه پناهگاه و توانبخشی اجتماعی دارای واحدهایی برای افراد 4-18 ساله و بالاتر از 18 سال و همچنین یک واحد قرنطینه مربوط به بیماری همه گیر است. در حال حاضر ، پناهگاه 61 سکنه دارد. 52 نفر از آنها بالای 18 سال و 9 نفر در گروه سنی 4 تا 18 سال هستند. به افرادی که در این م theسسه پذیرفته می شوند اقامت ، 3 وعده در روز و خدمات توان بخشی اجتماعی ارائه می شود.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید