مسابقه عالی عنوان به عنوان برنده در مرکز تبلیغات بیرونی انتخاب می شود

[ad_1]

مرکز کره ای تبلیغات در فضای باز ، آژانس تبلیغات در فضای باز در وزارت مدیریت عمومی و امنیت ، اعلام کرد که “مسابقه ای برای علائم عالی برای سال 2020” را برای کل کشور برگزار کرده و 35 تابلوی زیبا (بهترین 1 ، 2 عالی ، 7 مورد تشویق ، 25 مورد پذیرش).

این مسابقه از 1 سپتامبر تا 6 نوامبر به منظور ارتقا signs سطح علائم در کره و ایجاد فرهنگ مطلوب برای تبلیغات در فضای باز برگزار شد. در مجموع 999 مقاله از 32 صنعت ارسال شده و کار نهایی پس از غربالگری دقیق توسط هیئت داوران متخصص (5 نفر) انتخاب شده است.

به عنوان برنده در مرکز تبلیغات در فضای باز ، مسابقه عالی عنوان انتخاب شده است

بهترین افتخار این تابلو توسط لی جائه هو اعطا شد ، وی متقاضی علامت گذاری در داروخانه توماتو در گومی ، گیونگ بوك كونگ بود. هویت فروشگاه با استفاده از گوجه فرنگی و مجسمه های قرص شکل نمادین شد و به دلیل قدرت ارتباط بصری بالا با استفاده از کنتراست سه رنگ بسیار ستایش شد.

مسابقه عالی عنوان به عنوان برنده در مرکز تبلیغات بیرونی انتخاب می شود

برای کارهای عالی تابلوهایی انتخاب شده اند که تصویر فروشگاه را به روشی خلاقانه و زیبایی شناسانه بیان می کنند. “کافه 554-7” ، Gwangyang-si ، Jeollanam-do ، حروفی را به صورت عمودی به دیوار متصل کرده است تا سایه ها را به صورت سه بعدی با نورپردازی ببینیم.

به عنوان برنده در مرکز تبلیغات بیرونی ، نشان عالی انتخاب شده است

یک کتابفروشی مستقل در جونگنو گو ، سئول ، در دیوار بیرونی ساختمان سبز رنگ نارنجی دارد و نام شرکت فقط در سمت چپ ساختمان به رنگ نارنجی نشان داده شده است.

بهترین لوح تقدیر به رئیس کمک محلی متقابل کره و جایزه 2 میلیون وون اهدا می شود. دو جایزه برتر به 1 میلیون آسیب و یک گواهینامه گواهینامه اعطا می شود. علاوه بر این ، برای 7 اثر تشویقی و 25 اثر برگزیده جوایزی اهدا می شود.

مراسم اهدای جایزه به دلیل کرونا 19 لغو شد ، اما آثار برنده شده در بروشور صادر شده از مرکز گنجانده شده و در اختیار مقامات محلی و سازمان های مرتبط قرار گرفته است. همچنین می توانید آن را در وب سایت مرکز تبلیغات در فضای باز کره (https://www.ooh.or.kr) بررسی کنید.

Sang-bae Park ، رئیس مرکز تبلیغات در فضای باز ، گفت: “علیرغم تاج 19 ، علاقه عمومی زیادی به علائم زیبا وجود داشت ، بنابراین ما توانستیم علائم مختلف و متمایز را در سراسر کشور پیدا کنیم. ما قصد داریم رویدادها و فعالیت های تبلیغاتی را ترویج کنیم. “

از طرف دیگر ، مرکز “Excellent Signboard DB” را بهبود می بخشد و کار می کند ، که به شما امکان می دهد علائم عالی ملی را با یک نگاه در وب سایت مشاهده کنید. شما می توانید به طور مستقیم 18000 شخصیت عالی را براساس صنعت ، منطقه ، نوع و رنگ جستجو کنید.

etnews[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید