منطقه ناسالم تهران برای گروه های آسیب پذیر

[ad_1]

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو ، بر اساس پیش بینی های انجام شده توسط شرکت کنترل کیفیت هوا در تهران ، صبح چهارشنبه (17 مرداد 1400) کیفیت هوا در برخی مناطق پر تردد در مناطق ناسالم برای گروه های آسیب پذیر خواهد بود. به دلیل عدم وجود باد موثر و تجمع. آلاینده ها در ساعات پایانی هستند.

در طول روز ، در فضایی نسبتاً آرام ، اتلاف آلاینده ها تا حدی محدود می شود.همچنین با وجود عوامل کافی برای تشکیل آلاینده های ازن ، افزایش غلظت این آلاینده در بعدازظهر و کاهش کیفیت هوا در برخی مناطق پیش بینی شده است

ادامه این شرایط هواشناسی تا اواخر چهارشنبه منجر به تجمع آلاینده ها می شود و ایجاد کیفیت نامطلوب هوا در برخی مناطق شلوغ دور از انتظار نخواهد بود.

کاهش وزش باد شدید تا صبح پنجشنبه (28 آگوست 1400) از انتشار آلاینده ها جلوگیری می کند ، اگرچه با کاهش تردد خودروها در روزهای تعطیل ، کیفیت هوا در بیشتر مناطق پایتخت در محدوده قابل قبول قرار می گیرد.

عدم وجود باد موثر در طول روز منجر به تجمع آلاینده ها می شود ، علاوه بر افزایش غلظت آلاینده های ازن در بعدازظهر باعث کاهش کیفیت هوا در برخی مناطق می شود.

شایان ذکر است با تداوم این شرایط جوی تا عصر پنجشنبه همراه با تردد عصر ، کیفیت هوا در برخی مناطق شلوغ کاهش می یابد ، اما در آخرین ساعات روز پنجشنبه وزش باد افزایش یافته و پراکندگی تسهیل می شود. آلاینده ها تا حدودی

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید