میکائیل جباروف از یولاخ و مینگاچویر بازدید کرد

[ad_1]

در راستای دستورالعمل های رئیس جمهور ، اصلاحات سیستماتیک برای توسعه بخش خصوصی ، به ویژه برای افزایش نقش شرکت های کوچک و متوسط ​​(SME) در اقتصاد در حال انجام است و حمایت دولت در این زمینه در حال افزایش است.

این بیانیه از سوی وزارت اقتصاد اعلام شد.

این گزارش همچنین می گوید وزیر از منطقه بازدید کرده است میکائیل جباروفرئیس قوه مجریه شهر ایولاخ انار تاگیفدر این جلسه توسعه مشاغل کوچک و متوسط ​​، مشارکت فعال منابع محلی ، ایجاد یک آزمایشی آزمایشی پارک ایولاخ ، مشارکت مشاغل کوچک و متوسط ​​در این زمینه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در منطقه پارک کشاورزی ، که به کشاورزان توزیع خواهد شد ، برنامه ریزی شده است 55 مزرعه با مساحت 20 هکتار سازماندهی شود ، و در منطقه صنعتی – ایجاد شرکت های فرآوری توسط تجارت.

در مینگاچوویر ، م. جباروف رئیس قدرت اجرایی شهر است الهام اسماعیل افآنها در مورد موضوعات استفاده بهینه از منابع محلی ، گسترش فعالیت های کارآفرینی ، ایجاد خوشه توریستی مینگاچیر بحث کردند.

وزیر در این بازدید با روند تولید در کارخانه های چرخشی “Mingachevir Textile” LLC در شهرک صنعتی مینگاچویر آشنا شد ، در مورد افزایش تولید ، ایجاد مناطق تولیدی جدید و مشاغل گفتگو کرد. دو کارخانه تولید نخ در این منطقه وجود دارد. 14.5 صندوق توسعه کارآفرینی وزارت اقتصاد برای ایجاد کارخانه هایی با ارزش سرمایه گذاری 93.5 میلیون دلار 10 میلیون وام وام سبک. در شرکت های مجهز به تجهیزات مدرن که بر اساس فن آوری های مدرن در آلمان ، سوئیس ، ژاپن و ترکیه کار می کنند 450اجاره بیش از. کارخانجات با ظرفیت تولید سالانه 20000 تن انواع نخهای پشم پنبه را تولید می کنند. برای این منظور از مواد اولیه محلی استفاده می شود. محصولات همراه با بازار داخلی به ترکیه و سایر کشورها صادر می شود.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید