هشدار قوی در مورد احیای تاج در کشور با ورود احتمالی مهاجرین افغان

[ad_1]

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو ، سعید نمکی در سفر خود به کوم ، در جلسه ستاد مبارزه با فساد در استان در کرونا گفت: “ویروس تاج در آینده چندین جهش خواهد داشت و احتمالاً ویروس های آینده مورد سوال قرار می گیرند. واکسن “

وی با بیان اینکه واکسیناسیون 100٪ نمی تواند ایمنی کامل را برای جامعه به ارمغان بیاورد ، گفت: تنها راه مقابله با ویروس رعایت مراحل بهداشتی است ، زیرا واکسیناسیون بدن فرد را نمی سازد.

نمکی از قیام های بیشتر علیه تاج در آینده خبر داد و گفت: نمی توان مردم را در ظهور قیام ها و قله های تاج سرزنش کرد ، زیرا در تعطیلات گذشته هنوز مترو ، رستوران ها و دیگر کارخانه های تولید کننده این بیماری وجود داشت.

وزیر بهداشت افزود: نظام سلامت مسئول اقتصاد کشور و ارائه بسته های حمایتی نبوده و نیست ، اما این بخشها تلاش های بی شماری را برای ما به همراه داشته است.

وی در مورد نحوه اداره کشور در کشور گفت: “آنها فقط در روزهای اول به ما گوش می دادند ، اما پس از آن ما فقط یک رای در ستاد ملی تاج داشتیم.” اگر در هیچ کجای دنیا چنین نبود.

نمکی با بیان اینکه ماگوس مشکل را حل نمی کند ، خاطرنشان کرد: در حال حاضر تنها با همکاری و همدلی همه نهادها و دستگاه ها می توانیم بر مشکلات فائق آییم.

وزیر بهداشت در ادامه به تحریم های ظالمانه آمریکا در زمینه بهداشت و درمان اشاره کرد و گفت: با وجود ادعاهای دروغین مقامات رژیم آمریکا ، این تحریم ها مانع بزرگی برای عرضه دارو و تجهیزات به کشور ایجاد کرد. “

وی همچنین از احتمال شیوع جدید این بیماری خبر داد و گفت: هنوز به اوج و اوج بیماری نرسیده ایم و ممکن است با عادی شدن بیماری این بیماری رشد کرده و شدیدتر شود.

وزیر بهداشت به افزایش ظرفیت بهداشتی کشور در دو سال گذشته اشاره کرد و گفت: در این مدت واحدهای مراقبت های ویژه کشور دو برابر شده و 1500 دستگاه اکسیژن ساز به مراکز درمانی اعزام شده است. به گزارش وبدا ، نمکی همچنین به درخواست روزهای گذشته مبنی بر تعطیلی کشور به مدت دو هفته اشاره کرد و گفت: «ترس از فروپاشی سیستم بهداشتی و خستگی کادر پزشکی از دلایل اصلی نوشتن این نامه بود. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید