هیوندای اویل بانک “به اشتراک گذاری کیمچی عشق” را در کارخانه دایسان برگزار کرد

[ad_1]

هیوندای اویل بانک

هیوندای اویل بانک برای کمک به همسایگان نیازمند برای زنده ماندن در زمستان یک رویداد عاشقانه برای به اشتراک گذاشتن کیمچی برگزار کرد.

هیوندای اویل بنک (مدیر عامل شرکت کانگ دال هو) در تاریخ 24 اعلام کرد که “9مین رویداد اشتراک هیوندای اویل بانک بانک کیمچی” را در پارکینگ مرکز رفاه اداری در داسان یوپ ، سئوزان سی ، چونگنام برگزار کرده است. جایی که کارخانه او واقع شده است.

این رویداد با رعایت دقیق قوانین پیشگیری از COVID-19 مانند پوشیدن ماسک شرکت کننده ، بررسی دما ، ضد عفونی دست ها و مدیریت لیست شرکت کنندگان برگزار شد. با وجود افت ناگهانی دما و وزش باد شدید ، حدود 120 نفر ، از جمله کارمندان هیوندای اویل بانک ، خانواده های آنها و ساکنان Daesan-eup.

رویداد اشتراک کیمچی هیوندای اویل بانک نهمین رویداد امسال است. در این روز ، شرکت کنندگان کیمچی را به مقدار 3000 کلم با دقت مارینینگ کردند. سبزیجاتی مانند کلم ، تربچه و سیر که برای کیمجانگ استفاده می شود و موادی مانند پودر فلفل قرمز و ماهی شور در مزرعه باس دریا در نزدیکی کارخانه در هوا وجود داشت. مکانی برای هماهنگی و همزیستی محلی ایجاد شده است ، جایی که محصول حاصل شده توسط کشاورزان و ماهیگیران در منطقه دایسان به مدت یک سال و اخلاص کارکنان هیوندای اویل بانک جمع شد.

کیمچی ساخته شده در این روز به عنوان سالخوردگان به همسایگان حاشیه رانده تحویل داده می شود. هیوندای اویل بانک تصمیم گرفت 3000 کیلوگرم برنج را با همسایگان کیمچی تقسیم کند.

یک مقام مسئول در هیوندای اویل بنک گفت: از همه کسانی که در هوای سرد شرکت کردند متشکرم و هیوندای اویل بانک به پشتیبانی فعال خود از توسعه محلی ادامه خواهد داد.

در همین حال هیوندای اویل بانک با خرید 1 میلیارد برنج متعفن جدید که هر ساله در سئوسان تولید می شود و برنج خریداری شده را با همسایگان نیازمند تقسیم می کند ، به کشاورزان کمک می کند. علاوه بر این ، با رهاسازی ماهی های متوسط ​​در سواحل سامگیلپو به افزایش درآمد ماهیگیران کمک می کند.

خبرنگار جونگی لی [email protected][ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید