والدین سربازان در ارمنستان خواستار اخراج فرزندان خود از قره باغ می شوند – به روز شده

مارس 19, 2021 0 Commentsوالدین سربازان ارمنی که به طور غیرقانونی در منطقه قره باغ آذربایجان خدمت می کنند نخست وزیر ارمنستان هستند نیکول پاشینیانآنها از جلسه ناراضی بودند.

در این گزارش به نقل از اسپوتنیک ارمنستان آمده است که والدین سربازان دوباره مقابل ساختمان دولت تجمع کرده و خواستار آزادی فوری فرزندانشان شده اند.

“نخست وزیر گفت بدون اینکه شرایط ما را در نظر بگیریم ، طی دو هفته این مسائل حل می شود. در این دوره مشخص خواهد شد که آیا از خدمت سربازی پسران ما کاسته می شود یا خیر. “، یکی از شرکت کنندگان در جلسه ، سورن گورگیان ، گفت.

به گفته وی ، چهار ماه است که خواسته های آنها حل نشده است. در همین حال ، اعتراضات سربازان گمشده در مقابل ساختمان دولت ادامه دارد. آنها از نخست وزیر می خواهند که به س aboutال درباره 500 سرباز گمشده پاسخ دهد.

13:15

والدین سربازان ارمنی که به طور غیرقانونی در منطقه قره باغ آذربایجان خدمت می کردند ، در مقابل کابینه ارمنستان تجمع اعتراضی برگزار کردند.

براساس گزارش ، اطلاعات توسط اسپوتنیک ارمنستان منتشر شده است.

معترضین خواستار بازگشت سریع فرزندانشان به ارمنستان پس از اتمام خدمت سربازی هستند.

نخست وزیر ارمنستان نیکول پاشینیان دو نفر از معترضین را پذیرفت.

“ما مطالبات خود را در نوامبر سال گذشته مطرح کردیم. تاکنون ، مسئله حل نشده است. تا همین اواخر ، فرزندان ما در مناطق نظامی خدمت می کردند. این یک ظلم است. ” ترزا گریگوریان گفتدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *