کشف بیش از 3 تن مواد مخدر در مرزهای سیستان و بلوچستان

[ad_1]

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو به نقل از پایگاه خبری پلیس ، سردار احمدعلی گودرزی در تشریح این خبر گفت: برای کنترل و مراقبت از مرز و برخورد قاطع با قاچاق مواد مخدر در داخل کشور ، مرز هنگ هنگ مرزی زابل امنیت مواد مخدر به باند قاچاق در منطقه عمومی زابل اطلاع داده شد و با برنامه ریزی دقیق عملیاتی و تقویت اقدامات کنترلی ، انهدام این باند و کشف محموله های مواد مخدر در دستور کار مرزبانان قرار گرفت.

وی افزود: با پشتیبانی اطلاعاتی و هدایت عملیاتی مرزبانان استان و همچنین کمک نیروهای گمنام امام زمان (عج) ، مسیرهای قاچاق و زمان پیش بینی شده برای قاچاق مواد مخدر به اعماق مرز زابلسکی هنگ برنامه مهار برای کنترل منطقه را انجام داد و موفق شد دسته بزرگی از مواد مخدر را پیدا کند.

سردار گودرزی گفت: قاچاقچیانی که قصد داشتند در زمان مناسب وارد کشور شوند با پنهان کردن محموله مواد مخدر در کمین و محاصره ماموران فرار کردند و مرزبانان توانستند در این عملیات 2 هزار و 679 کیلوگرم تریاک کشف کنند.

یک مرزبان ارشد ناجا به عملیات موفقیت آمیز دیگر مرزبانان هنگ مرزی سراوان اشاره کرد و گفت: مرزبانان هنگ مرزی سارانسک پس از چند روز برنامه ریزی اطلاعاتی و عملیاتی توانستند هنگام بازداشت یک خودرو با قاچاقچیان و جنایتکاران مسلح مبارزه کنند. برای پیدا کردن 571 کیلوگرم تریاک که در اثر درگیری مشتعل شد.

وی از همکاری خوب نهادهای امنیتی و اطلاعاتی و همچنین ساکنان محترم استان در مرز با مرزبانان و نقش م theirثر آنها در برقراری امنیت پایدار و کنترل مرزها در استان سیستان و بلوچستان قدردانی کرد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید