کنترل ترافیک تهران توسط مرکز مدیریت ترافیک هوشمند

[ad_1]

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو ، به نقل از مرکز اطلاع رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ ، مجید رنجبر رئیس مرکز کنترل ترافیک تهران در مورد وضعیت ترافیک بزرگراه ها در پایتخت صبح یکشنبه 7 شهریور گفت. ، 1400: شیخ فضلوله در مسیر غربی شرقی رحمانی ، آزادی غربی در شرق ایران فیلم و مسیر جنوب شمالی نواب توسط شهید چراگی بار سنگینی دارند.

وی گفت: بزرگراه شهید همت غرب-شرق باکری ، شهید حکیم غرب-شرق باکری ، بزرگراه هاشمی رفسنجانی در جاده غرب-شرق شهید ستاری دارای تردد هستند.

رنجبر ادامه داد: بزرگراه شهید حاج قاسم سلیمانی شرق به غرب از بزرگراه امام علی ، بزرگراه جنوب به شمال از چمران در حکیم به قسمت همت ، جاده غرب به شرق در جاده مخصوص گلها و بزرگراه غرب به شرق از چیتگر بار شاهد ترافیک صبح هستیم. به

وی افزود: بزرگراه شهید زین الدین شرق-غرب صدف ، بزرگراه بابایی جنوب-شمال هنگام ، بزرگراه یادگار امام در جنوب-شمال گلاب ، بزرگراه امام علی در جنوب-شمال گلشندوست ، بزرگراه صدر در شرق-غرب نوبنیاد یک بار در صبح.

وی همچنین به آسیب و نقص فنی یک دستگاه کامیون میکسر در محدوده بزرگراه صبح امروز اشاره کرد و گفت: این حادثه باعث تردد در این مسیر شد که با حضور عوامل راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ در محل این محل کنترل شد. ترافیک ایمن به جریان خود بازگشت.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید