کیم هیون گیوم ، رئیس گروه Fanstar Group ، از 100 میلیون بودجه توسعه برای انجمن فارغ التحصیلان Gaya برخوردار است

[ad_1]

روز دوازدهم ، کیم هیون گیوم ، رئیس گروه طرفداران (سمت چپ) ، یک عکس یادگاری اهدا کرد ، و 100 میلیون بودجه توسعه را به سونگ کی جوان ، رئیس افتخاری انجمن فارغ التحصیلان گایا ارائه داد.
<김현겸 팬스타그룹 회장(왼쪽)이 12일 송기영 가야고 총동창회 명예회장에게 발전기금 1억원을 전달하며 기념촬영했다.>

انجمن فارغ التحصیلان دبیرستان Gaya در تاریخ 12th اعلام کرد که Kim Hyun-gyom ، رئیس گروه Fanstar ، 100 میلیون وجوه توسعه را به دبیرخانه انجمن فارغ التحصیلان Gaya اختصاص داده است.

در مراسم بودجه توسعه ، رئیس جمهور کیم گفت: “ما صندوق را جمع کردیم به این امید که جامعه فارغ التحصیلان و مادربزرگ بیش از پیش در جهت توسعه منطقه بوسان تلاش کنند. گفت

پرزیدنت کیم یک مالک انفرادی است که فن استار را در سال 1990 تأسیس کرد و آن را به عنوان یک گروه فن استار بزرگ کرد. در پایان سال گذشته ، وی به عنوان بیست و ششمین رئیس انجمن فارغ التحصیلان کایاگو افتتاح شد.

Panstar Group یک گروه حمل و نقل و حمل و نقل جامع است که مشاغل دریایی مختلفی مانند حمل و نقل ، کارگزاری چند حالته ، مهندسی کشتی زیست محیطی ، بازرگانی تجاری ، ترخیص کالا از گمرک و سفر دریایی را با شرکایی مانند Panstar Enterprise ، یک شرکت ثبت شده در KOSDAQ و Panstarline.com انجام می دهد و راه حل های فناوری Panstar. این شرکت به عنوان یک شرکت حمل و نقل حمل و نقل در نظر گرفته می شود که دائماً به چالش می کشد و به دستاوردهایی دست می یابد ، به عنوان اولین کسی که در کره خدمات کشتی کروز را با ترکیبی از مفهوم کشتی و سفر دریایی راه اندازی کرده و مجوز ترخیص گمرک ژاپن را برای اولین بار در کره دریافت می کند. خدمات لجستیک یکپارچه را از طریق یک اسکله مخصوص ارائه دهید.

خبرنگار جونگی لی [email protected][ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید