گزینه های احتمالی برای شهرداری تهران

[ad_1]

به گفته گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجویییکی از مهمترین اقداماتی که برای دوره ششم تهران انتخاب شده ، انتخاب شهردار آینده است. حدس و گمان های زیادی وجود دارد و هر بار که چند نام ذکر می شود.

محسن پیرهادی یکی از اعضای شورای چهارم تهران و نماینده فعلی مجلس شورای اسلامی یکی از گزینه های احتمالی است. پیرهادی در سال 1980 در تهران متولد شد و هم اكنون عضو هیئت رئیسه مجلس یازدهم است و مدیرمسئول روزنامه رسالت است. وی همچنین عضو هیئت رئیسه شورای چهارم شهر تهران و همچنین مدتی رئیس سازمان بسیج شهرداری تهران و … بود.

گزینه دیگر برای شهرداری تهران مازیار حسینی وی معاون سابق شهردار تهران است. وی معاون وزیر مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی در زمان محمد اسلامی بود. مازیار حسینی متولد سال 1349 و دارای دکترای مهندسی عمران و استاد دانشگاه است. وی حدود 15 سال در شهرداری تهران بوده و در زمینه معاونت فنی ساخت و ساز ، معاون حمل و نقل ، معاون شهردار تهران در ستاد مدیریت بحران ، رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران و غیره کار کرده است. . حسینی همچنین مجری پروژه صنعتی سازی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح است.

علیرضا زاکانی یکی دیگر از کاندیداهای احتمالی شهردار است. زاکانی در حال حاضر رئیس مرکز تحقیقات مجلس شورای اسلامی و نماینده کوم در دوره یازدهم مجلس است. از جمله بایگانی های وی می توان به عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران مسئول سازمان دانشجویی بسیج ، 2 عضو شورای جمعیت هلال احمر ، نماینده تهران در دوره های هفتم ، هشتم و نهم و سایر افراد اشاره کرد.

یکی دیگر از گزینه های احتمالی شهرداری تهران این است رستم گاسمی در دولت دهم وی وزیر نفت بود. رستم گاسمی فوق لیسانس مهندسی عمران است. وی همچنین در اردوگاه سازندگی خاتم الانبیا activities فعالیت هایی داشت.

یکی دیگر از کاندیداهای احتمالی شهردار تهران ، پیمان پاشماچی زاده وی معاون سابق شهردار تهران است. پشمچی زاده در حال حاضر معاون نظارتی مجلس یازدهم است. پشمچی زاده همچنین دارای معاون شهردار شهرداری تهران ، مشاور رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایران در برنامه های توسعه دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایران و معاون رئیس جمهوری اسلامی جمهوری اسلامی ایران است. هواپیمایی ایران. البته پشماچی زاده مسئولیت های دیگری نیز در شهرداری تهران داشت.

مجتبی عبدالله وی در کارنامه خود معاون اجتماعی شهرداری و معاون خدمات شهری را داشته است ، یکی دیگر از گزینه های احتمالی شهردار آینده تهران است. عبداللهی در صورتجلسه خود مدیر کل نگهداری ، شهردار مناطق 20 و 7 بود و در حال حاضر مدیر کل کمک های مالی در استان تهران است.

علیرضا جاوید معاون کالیباف در شهرداری تهران یکی دیگر از گزینه های احتمالی شهرداری تهران است. وی در سابقه کاری خود مشاور اجرایی ، معاون شهردار منطقه ، شهردار منطقه 17 ، معاون برنامه ریزی و معماری شهری ، معاون فنی و عمرانی ، شهردار مناطق 4 و 1 ، مشاور شهردار بوده است. تهران برای طرح های جامع و تفصیلی و همچنین معاون برنامه ریزی و معماری شهری.

برای یک دوست وی متولد سال 1340 ، از دیگر نامزدهای احتمالی شهردار آینده تهران است. فروسنده سمت معاون توسعه و مدیریت سرمایه گذاری دولت دهم و معاون پارلمانی رئیس جمهور را در اختیار دارد و در حال حاضر به عنوان دستیار فرماندار آستان قدس در امور استان ها منصوب می شود. وی همچنین دارای مدرک دکترای مدیریت استراتژیک از دانشگاه تهران و عضو هیئت علمی دانشگاه تربیت مدرس است.

شب گذشته اولین جلسه اعضای منتخب دوره ششم شهردار تهران برگزار شد. مقامات منتخب تأکید می کنند که باید یک شهرداری تخصصی برای پایتخت انتخاب شود و به حاشیه رانده شود.

شهردار منتخب تهران باید حاشیه ساز باشد

پرویز سروی منتخب شورای ششم تهران در این باره گفت: شهردار منتخب تهران باید حاشیه ساز باشد و به امور شهر بپردازد. دنبال کار سیاسی نباشید.

وی همچنین گفت که شهردار آینده تهران باید بتواند کمبودها را جبران کند. شهردار باید تلاش کند تا افزایش یابد. ما راهی برای مخالفت نداریم و آنها حرف اول را افزایش می دهند. ما باید یک شهردار تعاملی داشته باشیم تا بتواند از ظرفیت کشور برای اداره شهر استفاده کند و همچنین ظرفیت تهران را به رهبری کشور بدهد و دولت از شهرداری استفاده کند تا از اهداف دولت برای توسعه استفاده كنید.

عضو منتخب شورای ششم تهران افزود: شهردار باید فردی باشد که شناخت کاملی از حکومت شهر داشته باشد و به محض ورود بتواند کار در شهر را شروع کند و همچنین با شورا دلسوز باشد.

مهدی پیرهادی ، منتخب شورای شهر ششم تهران ، همچنین در مورد انتخاب شهردار آینده تهران گفت: “انقلابی گری ، هم از نظر لفظی و هم از نظر عملی ، تعهد ، تجربه شهری و کارایی از ویژگی های اصلی شهرداری است. دوره ششم شورای شهرداری تهران. “

شهردار تهران باید دور از سیاست ، تجارت و آشنایی کامل با حوزه شهری باشد

وی ادامه داد: مردم تهران ، تجربه و تجربه در حاکمیت شهری ، توجه به موضوعات فرهنگی و اجتماعی ، شفافیت آنها با مطالبه و تأکید بر نقش مردم در اداره امور شهر ، از نمایندگان خود در پارلمان شهر مطالبه می کنند. بنابراین ما موظف هستیم فردی را با این ویژگی ها و قابلیت ها شناسایی و انتخاب کنیم. علاوه بر ویژگی های فوق ، سعی خواهیم کرد شهردار تهران را از سیاست دور نگه داشته و از منطقه شهری آگاهی کامل داشته باشیم.

شهرداری باید انتخاب کند که رویکرد جوانان داشته باشد

به سختی برای دوره ششم شورای شهرداری تهران انتخاب شد همچنین گفت که شهرداری باید با رویکردی جوانانه و متناسب با نظرات سند مرحله دوم انتخاب شود و این ویژگی ها را باید در افراد مختلف جستجو کرد. سپس سعی کنید بهترین فردی را که این فضا را می شناسد و در دستیابی به اهداف و نیازهای امروز تهران موثر است جذب کنید.

منتخبان از 6 آگوست شهر را در اختیار می گیرند و از اول سپتامبر رسما کار خود را آغاز می کنند. باید دید کدام یک از 21 عضو منتخب شورای شهر ، که همگی در لیست شورای ائتلاف بودند ، در شهرداری تهران انتخاب می شوند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید