یک جدایی طلب که علیه آذربایجان بیانیه ای داده بود ، اخراج شد

[ad_1]

بوریس آواکیان ، یکی از جدایی طلبان منطقه قره باغ آذربایجان ، “معاون رئیس” رژیم موسوم به “سرویس اضطراری وزارت کشور” از کار برکنار شد.

این گزارش به نقل از اسپوتنیک ارمنستان اظهار داشت که کارن سرکیسیان به اصطلاح “وزیر کشور” رژیم او را “از سمت خود” اخراج کرده است.

آواکیان در 19 آوریل در مصاحبه با خبرنگاران در ایروان “موقعیت” خود را از دست داد. وی به دلیل “بیش از اختیاراتش” اخراج شد: “وزیر کشور کارن در یک کنفرانس خبری در ایروان گفت. وی با دستور سارگیسیان اخراج شد. ما بسیاری از نظرات و گفته های آواکیان را مشترک نیستیم. بعلاوه برخی از گفته های وی صحت ندارد. بوریس آواکیان به دلیل بدرفتاری و سو abuse استفاده از شغل اخراج شد.

لازم به ذکر است که آواکیان در یک کنفرانس مطبوعاتی در ایروان گفت: “با آذربایجان صلح وجود ندارد. ما دشمنی داریم که 25 سال است برای جنگ با ما آماده می شود. بخشی از جامعه فکر می کردند که ما قبلاً با آنها در صلح بودیم ، مسئله حل شد. اما امروز صلح وجود ندارد. ما قبل از دشمن دولتی داریم. ما در حال مذاکره با او هستیم. اقدام غیر نظامی به معنای صلح نیست. با آذربایجان قرارداد صلح امضا نشده است.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید