[신간안내]روانشناسی تعمقی ، روشی برای تأمل در تدبر ، منتشر شده توسط پروفسور دونگ-وانگ کیم ، دانشمند چهار هفته ای

[ad_1]

شکل / رنگ چهره ، شکل شخصیت و تحلیل رهبری بخشی
“تدبر یک زمینه علمی از طریق تجزیه و تحلیل عملی و عملی است”

[신간안내]روانشناسی تعمقی ، روشی برای تأمل در تدبر توسط پروفسور دونگ-وانگ کیم ، دانشمند چهار هفته ای منتشر شده است

استاد دانشگاه دونگ گوک ، کیم دونگ وانگ ، از متفکران برجسته کره ، جلد دوم مجموعه روانشناسی تعمقی را پس از جلد اول مجموعه تدبر در تغییر سرنوشت منتشر کرد. در حالی که جلد 1 تدبیر مشاهیر مانند سیاستمداران ، زنان تاجر و هنرمندان را معرفی می کند و “تدبر” را به روشی آسان و سرگرم کننده تفسیر می کند ، جلد 2 به تفصیل معنا و تحلیل تدبر را بررسی می کند.

در این کتاب ، نویسنده با توجه به فرم صورت ، رنگ صورت و فرم هر قسمت از صورت (گوش ها ، پیشانی ، ابروها ، چشم ها ، مردمک چشم ، بینی ، دهان ، گونه ها ، استخوان ها ، نواحی صورت) به تحلیل دقیق شخصیت ، توانایی ها و رهبری می پردازد. . به عنوان مثال ، گفته می شود که رئیس جمهور مون جه این در بیضی ها و مستطیل ها رهبری دارد و از برنامه ریزی ، آزادی و فضای کافی برخوردار است. نویسنده توضیح می دهد که Jungkook و V BTS ، که در پایان سال در هفت دسته اول رتبه بندی بیلبورد 2020 قرار دارد ، می تواند از همان مراحل اولیه به شهرت و محبوبیت دست یابد.

به این دلیل که ابروهایی تیره و شفاف دارند که در امتداد دم و کنار پیشانی طولانی می شوند. جین از BTS صاحب واضح ، شفاف و زیبا گوزن است. نویسنده این را به عنوان یک تعمق تأمل برانگیز تفسیر می کند که می تواند صلح و شادی ، سرشار از غذا ، لباس و سرپناه با اراده ای قوی ، روحی قوی و گرایش فعال برای انجام بهترین کار در همه چیز را به ارمغان آورد.

وی از طریق بخشی تحت عنوان “معاصر معاصر پروفسور دونگ-وانگ كیم” ، با سیاستمداران از جمله مدیر اطلاعات ملی ، پارک جی وون ، وزیر دادگستری چو می ، رئیس جمهور روح یونگمین و رئیس ستاد سابق لیم یونگ- سئوک ، رئیس سابق انستیتوی تحقیقات دموکراتیک ، یونگ چول یانگ ، نامزد وزارت ادار Korean عمومی و امنیت کره ، لی جئونگ چون چون چون چون یونگ چون. رئیس FKI هو چانگ سو ، رئیس جمهور پارک یونگمن از اتاق بازرگانی کره ، رئیس انجمن تجارت بین المللی کره ، کیم یونگ جو ، رئیس انجمن صنعت حق رای دادن کره ای جئونگ هیون سیک و سایر زنان تاجر و لی کوانگ بیوم ، نماینده وکیل از LKB & Partners ، به روشی سرگرم کننده ارائه می شود.

این نویسنده گفت: “هنگام نوشتن کتاب ، سعی کردم شخصیت ، توانایی های حرفه ای ، شایستگی حرفه ای ، تجزیه و تحلیل روانشناسی و مشاوره روانشناسی را با تمرکز بر تدبر تحلیلی و به دور از تدبر نبوی درک کنم.” “علم تعمق ، موچین علاقه محور ، تأمل نبوی است. به امید كمك به او برای تبدیل شدن به یك متفكر علمی از طریق تجزیه و تحلیل واقع بینانه و عملی و نه تأمل ، این مجموعه تأمل در دو جلد منتشر شده است. “

نویسنده ، پروفسور دونگ وانگ کیم او یک انسان دوست و بالاترین مقام در Saju Myeongryology است. وی به دلیل تأثیر پدربزرگ ، دانشمند کره ای ، در معرض شرق شناسی و شرق شناسی قرار گرفت. وی مکانیک را در Dogye Park Jae-wan ، Jagang Lee Seok-Young ، Feng Shui نزد Hanam Jang Yong-deuk و Muwi-dang Jang Il-soon از Nojang Thoughts تحصیل کرد. او خود را وقف تحقیق در علوم انسانی می کند ، نه تنها در ساجو میونگری ، بلکه همچنین در فنگ شویی ، سان میونگ ، مطالعات متفکر ، قهرمان داستان و تاروت. سازگار با سوال Daedeok ، او یک زندگی نوع دوستانه و عملی را با تأمل ، اشتراک و مشارکت ادامه داده است. وی از دانشگاه دونگوک فوق لیسانس روانشناسی مشاوره و دکترای فلسفه شرقی دریافت کرد. وی در دانشگاه یونسی و دانشگاه دونگوک به عنوان استاد ارشد در بالاترین سطح سخنرانی کرده و دانشجویان جوان را به عنوان استاد اضافی در مرکز آموزش مادام العمر در دانشگاه دونگوک تشویق کرده است.

وی ریاست چندین سازمان از جمله آکادمی رهبری تزئینی کره ، آکادمی یادگیری تزئینی کره ، آکادمی مدیریت تزئینی کره ، انجمن ساجو میونگری ، انجمن رهبری کره ، انجمن تحقیقات نوع انسانی و انجمن رهبری سیاسی شرقی را بر عهده داشته است. وی در حال حاضر رئیس بنیاد فرهنگی کره ، رئیس انجمن جوانان بودایی کره ، رئیس کمیته مشورتی سیاسی انجمن قهوه کره ، رئیس کمیته برگزاری جشنواره بین المللی تبلیغات عمومی سئول و رئیس کمیته عملیاتی خوشبختان است. مردم.

علاوه بر “رهبری قابل تأمل که سرنوشت را تغییر می دهد” منتشر شده در ماه اکتبر و منتشر شده در ماه اکتبر ، “علوم انسانی ساجو میونگری” “تحلیل روانشناختی مایوگریولوژی ساژو” “فتح کامل میونگریولوژی ساژو” “تجزیه و تحلیل ماده گرایی ساژو مایگولوژی” “شرکت ما با شهرت خوب 21 کتاب پرفروش در زمینه سرنوشت مانند “تسخیر کامل کارتهای تاروت” وجود دارد.

خبرنگار جونگی لی [email protected][ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید