AZAL پروازهای ویژه ای از باکو به Mineralnye Vody انجام خواهد داد

[ad_1]

شرکت هواپیمایی آذربایجان بلیط های خود را به شهر دیگری در فدراسیون روسیه – Mineralnye Vody – می فروشد.

طبق اعلام سرویس مطبوعاتی شرکت هواپیمایی آذربایجان ، پروازهای ویژه در مسیر باکو – آبهای معدنی – باکو هفته ای یک بار در روز یکشنبه ، 30 مه انجام می شود.

بلیط در وب سایت رسمی هواپیمایی www.azal.az موجود است.

AZAL در حال حاضر پروازهای ویژه ای به مسکو ، پایتخت روسیه دارد.

این شرکت هواپیمایی تمام اقدامات بهداشتی لازم را در ارتباط با بیماری همه گیر COVID-19 انجام می دهد و پروازهای این شرکت مطابق با توصیه های دولت انجام می شود. بنابراین ، به توجه مسافران پرواز باکو-مینرالنی وودی:

– گواهی عدم وجود عفونت ویروس کرونا باید ارائه شود.

لیست کلینیک هایی که می توانند از نظر COVID-19 در آذربایجان آزمایش شوند ، در وب سایت خطوط هوایی موجود است: https://www.azal.az/fa/information/covid-clinics

توجه مسافران از پرواز در مسیر Mineralnye Vody-Baku:

– باید بررسی شود که آیا وی حق ورود به آذربایجان را دارد یا خیر. لیست دسته افراد مجاز به ورود به جمهوری آذربایجان در وب سایت شرکت هواپیمایی در لینک زیر موجود است: https://www.azal.az/fa/information/covid-azerbajan

– گواهی عدم وجود عفونت ویروس کرونا باید ارائه شود. نتیجه آزمایش همچنین باید یک کد QR را نشان دهد. این کد در دفاتر ورود به فرودگاه بررسی می شود.

طبق تصمیم ستاد عملیاتی کابینه وزیران جمهوری آذربایجان ، کلیه مسافرانی که از طریق هوایی وارد باکو می شوند باید به مدت دو هفته در انزوا بمانند.

مسافران در هر دو جهت:

– نتایج آزمون قبل از پرواز 48 مطمئن شوید که ساعتها معتبر است.

– با قوانین حمل و نقل ویژه ای که توسط AZAL در طی همه گیری اعمال می شود آشنا باشید: https://youtu.be/-s-0s4o1L2M.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید