Huawei در حال جدایی با اندروید است … به طور رسمی OS’Hong Meng 2.0 ‘خود را منتشر کرد

[ad_1]

Huawei در حال جدایی با اندروید است ... به طور رسمی OS'Hong Meng 2.0 'خود را منتشر کرد

هواوی از سال جدید تاکنون از سیستم عامل Harmony (سیستم عامل) خود استفاده کرده است. پیش بینی می شود Hongmeng در محصولات متنوعی مانند تلویزیون ، رایانه و پوشیدنی نصب شود که از گوشی هوشمند استراتژیک هواوی “P50” شروع می شود.

این جداسازی هواوی با Google Android است.

هواوی رسماً نسخه ای از “Hong Meng 2.0” را برای توسعه دهندگان گوشی های هوشمند برای توسعه دهندگان جهانی منتشر و توزیع آن را آغاز کرد. این نسخه در کنفرانس توسعه دهندگان هواوی در ماه سپتامبر منتشر شد.

هواوی گفت که Hongmeng یک سیستم عامل کاملاً متفاوت از Android است و Hongmeng 2.0 متقاعد شده است که این یک سیستم عامل برای دورانی است که همه چیز به آن متصل است.

طبق Huawei ، Hongmeng 2.0 فراهم می کند رابط کاربر سازگار (UI) برای دستگاه های مختلف و امنیت بهتر improved بهبود تشخیص صدا reading خواندن از راه دور سریع تر ، عملکرد ضبط (عملکرد جستجو سریع تر از iOS ، تمرکز بر انتقال داده های دستگاه های مختلف انجام دادن.

هواوی اعلام کرده قصد دارد Hongmeng را در بیش از 100 میلیون دستگاه در سال 2021 نصب کند. این نشان می دهد که این سرعت پیشرفت خوانندگان سیستم عامل به رهبری Hongmeng را تسریع می کند.

پیش از این ، هنگامی که به دلیل تحریم های ایالات متحده از Google Android نمی توان استفاده کرد ، Huawei سیستم عامل خود را توسعه داد. از زمان راه اندازی Hongmeng در ماه اوت گذشته ، این محصول فقط در مورد محصولات خاص مانند تلویزیون های هوشمند و ساعت های هوشمند اعمال شده است.

ما علاقه مند هستیم که نتیجه Huawei چه نتیجه ای خواهد گرفت.

اول از همه ، حتی اگر اندروید در بازار چین خاموش باشد ، انتظار می رود اثر موج دار محدود شود.

در گذشته ، بعید به نظر می رسد که کاربران گوشی های هوشمند چینی تلفن های هوشمند بدون آندروید را با استفاده از اندروید چینی که فروشگاه Google Play از آن حذف شده است ، ناآشنا بدانند.

با این حال ، انتظار می رود برخی از تأثیرات بر بازار جهانی اجتناب ناپذیر باشد.

مشخص نیست که آیا مصرف کنندگان جهانی در اروپا ، آسیای جنوب شرقی و آمریکای جنوبی به جای اندروید ، تلفن های هوشمند هیزمی خریداری می کنند.

دیدگاه این است که استراتژی عملیاتی هوآوی به این مسئله بستگی دارد که آیا می تواند اکوسیستم را پیاده سازی کند. اگر برنامه ای قابل مقایسه با فروشگاه Google Play یا Apple App Store ندارید ، نمی توانید موفقیت را تضمین کنید.

یک کارشناس گفت: یک مورد نمایندگی مایکروسافت به دلیل عدم اجرای اکوسیستم اختصاصی خود برای گوشی های هوشمند ، از بازار گوشی های هوشمند خارج شد.

هواوی مشوق هایی را برای توسعه دهندگان برنامه های جهانی ارائه می دهد و آنها را تشویق می کند تا وارد اکوسیستم هواوی شوند.

خبرنگار پارک جی سونگ [email protected][ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید