I&NA به روزرسانی پلت فرم Ivory 3.0 را ارائه می کنم

[ad_1]

نسخه جدید “Aibo Review” برای به اشتراک گذاشتن تجربه یکی از والدین
رویداد تا 10 ژانویه سال آینده به افتخار افتتاحیه تجدید مراسم

I & Na

I & Na (مدیر عامل شرکت لی کیونگ-جا) “Ivory 3.0” ، تجدید جدید “Ivory” ، یک برنامه بارداری و مراقبت از کودکان (برنامه) را ارائه داد. با شروع سرویس Bebecam در سال 2016 ، I&NA خدماتی را ارائه می دهد که به مادران و خانواده ها اجازه می دهد تصاویر کودک را در اتاق نوزادان با استفاده از برنامه در 200 مرکز مراقبت های بعد از زایمان در سراسر کشور مشاهده کنند. این شرکت خود را به عنوان یک شرکت نماینده برای سیستم عامل های تلفن همراه برای بارداری و مراقبت از کودکان تاسیس کرده است که از طریق خریدهای ارزان قیمت مختلف و همچنین خدمات اطلاعاتی برای مراقبت های پس از زایمان ، مزایایی را برای مصرف کنندگان فراهم می کند.

نسخه به روز شده Ivory 3.0 سهولت سرویس های موجود را بهبود می بخشد و خدمات جدیدی را به آن اضافه می کند. سرویس موجود Bebecam به یک رابط کاربری بصری (UI) و محیط کاربری (UX) سازماندهی مجدد شده است به طوری که مادران جدید و خانواده هایی که هر ماه تازه معرفی می شوند می توانند راحت تر به این سرویس دسترسی داشته و از آن استفاده کنند. با جایگزینی سرور ، امکان ارائه خدمات هموارتر فراهم شد.

Aibo Review اخیراً به عنوان سرویس جدیدی معرفی شد. سرویس Aibo Review سرویسی است که کاربران را با توجه به کاربران متخصص مانند بارداری ، زایمان و فرزندپروری با شرکت های محلی متمرکز بر بارداری و والدین متصل می کند. این سرویسی است که از طریق کمپین های مختلف تجربی ، تجربه صادقانه مادران خواننده را به اشتراک می گذارد و با آنها همدلی می کند.

این فرصت را به مصرف کنندگان می دهد تا خدمات و محصولات بدون وزن را تجربه کنند ، در حالی که شرکت ها می توانند از طریق نظر مصرف کننده بینش کسب کرده و آگاهی از برند را همراه با ارتقا brand برند ایجاد کنند. با بررسی های صادقانه و انتشارات واقعی ، می توانید با افشای طبیعی قلب والدین ، ​​احتمال و اعتبار مارک تجاری را افزایش دهید. هر روز می توانید یک کمپین تجربه جدید را ملاقات کنید و هرکسی که دوست دارد برنامه را انتخاب کند و همچنین مشتریان Bebecam می توانند پس از بارگیری برنامه ، ثبت نام و شرکت کنند.

He-jung Zhang ، رئیس بازاریابی در I&NA ، گفت: “Ivory تجدید شده یک بستر بازاریابی متخصص در بارداری و مراقبت از کودکان است که شرکت ها و مصرف کنندگان مربوط به بارداری و مراقبت از کودکان را به هم متصل می کند. گفت

من و سدیم

عاجی تا 10 ژانویه سال آینده به افتخار افتتاح تازه سازی رویدادی را ارائه می دهد. اگر برای کمپین تجربه اقدام کنید ، از طریق قرعه کشی کوپن نوشیدنی استارباکس برای 400 نفر دریافت خواهید کرد. اگر شایعه ای درباره رویداد تازه سازی می شنوید ، Iclebo Robot Cleaner ، Ergo Baby Car Carrier ، Newborn Bouncer ، Baby Toy ، Natural Organic Cosmetic Weleda 3 Set هدیه ای به ارزش 5 میلیون وون از طریق قرعه کشی ارائه می شود. Ivory Mall در حال آماده سازی یک رویداد ویژه خرید برای پایان سال است. تخفیف 90 درصدی شیرخشک و یک فرصت ویژه برای خرید wannabetem برای مادران با قیمت 1000 وون وجود دارد.

خبرنگار جونگی لی [email protected][ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید