NDT Global یک مطالعه مقدماتی در مورد خط لوله TAP انجام خواهد داد

[ad_1]

NDT Global توافقی را با TAP AG امضا کرده است که برای تکمیل مطالعه امکان سنجی اولیه ، گاز را از دریای خزر به کشورهای اروپایی از طریق خط لوله Trans-Adriatic (TAP) منتقل می کند.

این بیانیه توسط NDT Global به نقل از رسانه های خارجی اعلام شد.

گزارش شده است که NDT Global 878 سیستم خطوط لوله گاز به طول کیلومتر دارای ویژگی های بسیار دشواری است. بنابراین ، خط لوله سیستمی است که شامل زمین های کوهستانی ، مشخصات ارتفاع زیاد ، ضخامت دیواره بزرگ و مشخصات عمق زیر آب پیچیده است.

طبق گفته این شرکت ، فناوری ART Scan NDT Global با ادغام ضخامت دیوار ، هندسه و قابلیت نقشه برداری در یک بازرسی ، همه این مشکلات را حل می کند.

ویلم ووس ، رئیس مدیریت محصول در NDT Global ، گفت که خوشحال است که NDT Global این برنامه مهم بازرسی خط لوله Trans-Adriatic را راه اندازی کرده است. به گفته وی ، این جایزه یک بار دیگر نشان می دهد که بهره برداران خط لوله از بازرسی با دقت بالا UT بهره می گیرند و آینده فناوری رزونانس صوتی را در بازارهای جهانی خطوط لوله گاز تقویت می کنند.

به عنوان آخرین بخش از کریدور گاز جنوبی ، خط لوله Trans-Adriatic مهم از نظر استراتژیک ، که دسترسی قابل اعتماد به منبع جدید گاز طبیعی اروپا را فراهم می کند ، نقش مهمی در تقویت امنیت انرژی اروپا ، تنوع بخشیدن به منابع و خدمت به اهداف کربن زدایی دارد.

TAP گاز طبیعی را از میدان عظیم شاه دنیز در بخش آذربایجان دریای خزر به اروپا منتقل می کند. 878 خط لوله 1 کیلومتری به خط لوله Trans-Anatolian در Kipoi ، در مرز ترکیه و یونان متصل می شود ، از یونان ، آلبانی و دریای آدریاتیک عبور می کند و به سواحل جنوبی ایتالیا می رسد. اولین روز اجرای این پروژه که جریان گاز طبیعی را به اروپا در 31 دسامبر 2020 راه اندازی می کند ، از طریق TAP به اروپا تحویل داده می شود. 10.9 میلیون ها متر مکعب گاز طبیعی حمل شده است. TAP می تواند از طریق اتصال دهنده های متصل به اتصال گاز به کشورهای جنوب شرقی اروپا تحریک شود. به عنوان مثال ، تقاضای گاز طبیعی در بلغارستان 33 قادر خواهد بود با تأمین٪ از طریق TAP امنیت تامین را افزایش دهد. این به نوبه خود نفوذ گاز طبیعی به کشور را افزایش می دهد. نمایندگی های TAP در یونان و آلبانی و همچنین ایتالیا نیز فرصت هایی را برای انتقال گاز آذربایجان به سایر کشورهای اروپایی فراهم می کند. سهامداران TAP SOCAR هستند (20 ٪) ، جفت باز20 ٪) ، Snam20 ٪) ، Fluxys19 ٪) ، اناگاس16 و Axpo5 ٪) شرکتها.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید