SD Biotechnology، SNP Sial Barrier 2 نوع بودجه Encore Open … “ارزیابی رضایت کامل مشتری”

[ad_1]

تصویر محصول سرم دوگانه Sial Barrier
<시알베리어 듀얼 세럼 제품 이미지>

SNP ، یک مارک آرایشی SD Biotech ، یک شرکت جهانی زیبایی و بهداشت ، با تأمین بودجه دوم پس از اولین بودجه Wadiz’sSial Barrier Dual Serum و Sial Barrier Dual Cream ، حاوی مواد ثبت شده برای یک مانع پوستی قوی. در تاریخ 12th کشف شد.

SNP با افتتاح دو خط Sial Barrier از طریق Wadiz ، یک بستر سرمایه گذاری مردمی در ماه نوامبر ، با دستیابی به 2679٪ بودجه و امتیاز رضایت محصول 5.0 (از 31 دسامبر سال گذشته) اولین بودجه را با موفقیت به پایان رساند.

شرکت کنندگان در بودجه اول گفتند: “من فکر می کردم که برای پوست چرب بسیار غنی است زیرا بسیار مرطوب است ، اما چرب نیست.” “صبح بافت پوست خوب است و من تعجب می کنم.” این هیچ هزینه ای ندارد. n

خط SNP Sial Barrier محصولی است که از اسید سیالیک ، ماده اصلی بسته بندی ماسک های لانه پرندگان آمپول استفاده می کند ، که از زمان راه اندازی آن در سال 2017 در سراسر جهان محبوب شده است.

سیالیک اسید به ماده ای گفته می شود که مواد مضر مسدود کننده سد پوست را قبل از ورود به پوست مسدود می کند.محتوا در لانه پرنده بسیار زیاد است.

خط Sial Barrier حاوی مانع sia است ، ماده ای دارای اختراع ثبت شده که محتوای مواد فعال موجود در اسید سیالیک را حدود 2000 برابر افزایش می دهد و به تشکیل یک مانع پوستی قوی کمک می کند و به عنوان سرم محافظ و کرم محافظ نیز شناخته می شود.

Sial Barrier Double Serum نتایج آزمایشی را برای استفاده در انسان برای بهبود سد رطوبت و تسکین پوست پس از 4 هفته استفاده دارد. حاوی ماده اختصاصی و اگزوزوم های اختصاصی SNP است که مواد موثره را تأمین می کند تا به خوبی جذب شوند. علاوه بر این ، حاوی 10 نوع پپتید (RC-Pep10) و 5 نوع سرامید است که به بهبود سد رطوبت و تسکین پوست کمک می کند.

Sial Barrier Dual Cream یک فرمول کپسول با مراقبت مضاعف است ، به روغن و مرطوب کننده تقسیم می شود ، و هنگامی که مخلوط می شود ، مراقبت از پوست و آبرسانی را برای شما فراهم می کند. بنابراین ، خط سیال سد برای استفاده روی پوست خشک خوب است ، که خوردن آن به دلیل سلولهای پوستی مرده یا خشکی پوست ، حتی در صورت استفاده از مرطوب کننده ها ، دشوار است.

سخنگوی SNP گفت: “من بسیار سپاسگزارم که در اولین پرتاب سال گذشته علاقه و عشق بیش از حد انتظار را دریافت کردم. حتی پس از پایان بودجه ، درخواست های رمزگذاری همچنان می رسید و مقادیر کافی تولید می کرد تا بتوانم بودجه دوم را بسازم.

علاوه بر این ، “به نظر می رسد که خط Sial Barrier توسط بسیاری از افراد به دلیل استفاده تازه و بهداشتی و خصوصیات مواد مورد علاقه است ، مانند این واقعیت که مواد ثبت شده اختراع شده توسط تحقیقات SNP و مواد موجود در ظرف دو برابر می تواند قبل از استفاده مستقیماً مخلوط کنید. وی گفت: “در حالی که آماده می شویم مزایای متنوعی را با سپاس ارائه دهیم ، علاقه شما را می خواهیم.”

قرار است دور دوم بودجه SNP Sial Barrier Wadiz در تاریخ 25 ام آغاز شود. SNP مزیت خرید 6 سرم Sial Barrier را با تخفیف حداکثر 40٪ از طریق کیت Ultra Early Bird ارائه شده توسط Wadiz ارائه می دهد و نمونه های اولویت را از طریق صفحه Wadiz در طول دوره افتتاح دریافت می کند.

خبرنگار جونگی لی [email protected][ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید